شعارسال: آیت قیصربیگی روز شنبه در این خصوص گفت: از آنجایی که در اعتبار سال جاری سهمیه ای برای پرداخت سهمیه فوق العاده منطقه جنگی بر اساس قانون در نظر گرفته نشده بود با پیگیری های استاندار قرار شد که این قانون اجرا شود. وی از دستور صریح استاندار برای پیگیری سهمیه فوق العاده مناطق ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 10 سپتامبر 2018  |  زمان: 02:27 ق.ظ  | شماره خبر: 10634   

شعارسال: آیت قیصربیگی روز شنبه در این خصوص گفت: از آنجایی که در اعتبار سال جاری سهمیه ای برای پرداخت سهمیه فوق العاده منطقه جنگی بر اساس قانون در نظر گرفته نشده بود با پیگیری های استاندار قرار شد که این قانون اجرا شود.

وی از دستور صریح استاندار برای پیگیری سهمیه فوق العاده مناطق جنگی خبر داد و افزود: با توجه به اینکه ‘فوق العاده مناطق جنگی’ ردیف بودجه ای خاصی ندارد مقرر شد پس از هماهنگی های لازم پرداخت علی الحساب سهمیه مناطق جنگی در سه ماه آخر سال صورت پذیرد.

وی ادامه داد: استاندار ایلام در نشست صبح امروز به پیگیری و تامین اعتبار این قانون تاکید کرد که در ادامه جلسه، مقرر شد که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام مکاتبات صورت گرفته در خصوص سهمیه فوق العاده مناطق جنگی با ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ایجاد و برقراری سهمیه مذکور پیگیری های لازم را بعمل آورد.

قیصربیگی گفت: با توجه به اینکه در هشت سال دفاع مقدس تمام نقاط استان ایلام درگیر جنگ تحمیلی بوده است استاندار ایلام خواستار لحاظ شدن این سهمیه برای تمام شهرستان های استان ایلام شد.

ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای ماده (۱۱۲) قانون برنامه ششم ،فهرست مناطق عملیاتی راکه در هشت سال دفاع مقدس درگیر بودند، مشتمل بر ۶ استان را ابلاغ کرد.

بر اساس این فهرست فوق العاده‌ای بین ۲۰ تا ۲۵ درصد برای کارمندان شاغل در برخی مناطق این استان‌ها درنظر گرفته شده است.

این مناطق در استان های خوزستان بوشهر، ایلام، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی قرار دارند.

محدوده مناطق (ایوان، ایلام، صالح آباد، ملکشاهی، مهران، دهلران و موسیان) به عنوان محدوده منطقه جنگی معرفی شده اند که می توانند از این قانون بهره مند شوند.

لینک منبع خبر: سایت خبری شعار سال

خبر جدید  تفکر بسیجی تقویت‌کننده مدل پیشرفت درون‌زاست

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: ۱۷شهریور۱۳۹۷ ، کدخبر: ۸۳۰۲۶۴۵۱: www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.