شعارسال: اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ پروژه راه‌آهن ایلام توسط رئیس جمهور وقت کلنگ زنی شد و از آن زمان تاکنون این پروژه فقط در سخنان نمایندگان و مسئولان ارشد استان ایلام با الفاظ “خواهدشد”و” در دست اقدام و پیگیری است”هراز چند گاهی شنیده می‌شودوگاهاّ نیز بنرهایی در سطح شهر ایلام با تصاویری از نمایندگان مجلس ...
تاریخ مخابره: شنبه 8 سپتامبر 2018  |  زمان: 05:31 ق.ظ  | شماره خبر: 10533   

شعارسال: اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ پروژه راه‌آهن ایلام توسط رئیس جمهور وقت کلنگ زنی شد و از آن زمان تاکنون این پروژه فقط در سخنان نمایندگان و مسئولان ارشد استان ایلام با الفاظ “خواهدشد”و” در دست اقدام و پیگیری است”هراز چند گاهی شنیده می‌شودوگاهاّ نیز بنرهایی در سطح شهر ایلام با تصاویری از نمایندگان مجلس و تصویری از نامه نوشته شده آن نماینده به وزیر راه و شهر سازی و پاراف وزیر مبنی بر بررسی و اقدام نصب‌می‌شود.

آقایان نماینده از این مطالبه بحق مردم استفاده ابزاری کرده و بعد از مدتی به فراموشی سپرده می‌شود. نمونه این تبلغ ابزاری را سال گذشته با تبلیغات بنری یکی از نمایندگان مجلس در ایلام شاهد بودیم که با تیتر درشت نوشته شده بود” سوت قطار به ایلام رسید” اما این تبلغ و تیتر رنگ واقعیت به خود نگرفت و در بررسی‌های انجام شده حتی سخنان و مصاحبه‌های مسئولان آن زمان هم عاری از واقعیت بوده است.

به عنوان نمونه احمدکرمی در گفت و‌گو با رسانه‌ها در اردیبهشت ۹۲ اظهار داشته است:راه آهن کرمانشاه به ایلام به کلنگ زنی شده و یک واریانت ۲۰ کیلومتری به پیمانکار واگذار شده است.

معاون عمرانی وقت استانداری ایلام و معاون فعلی عمرانی استانداری ایلام در ادامه گفته‌است:در سال گذشته بیش از چهارمیلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای احداث راه آهن ایلام اختصاص داده شده است که امسال نیز مبلغ چهار میلیارد تومان نیز برای آن پیش بینی شده است.

اما با بررسی انجام شده برای تهیه این گزارش محرز شد که “دیری است که نه از تاک نشان است و نه از تاکنشان“.

خبر جدید  فضای مجازی، فرصتی برای تبیین شعائر اسلامی

احمد شوهانی نیز در آن زمان اتصال ایلام به شبکه سراسری راه آهن یکی از مطالبات به حق مردم استان است و نوید شنیدن سوت قطار در ایلام را می‌دهد.

نماینده وقت مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از رایزنی خود برای تسریع در افتتاح راه آهن ایلام سخن گفته و افزوده است: که وزیر مسکن و شهرسازی نه تنها برای تسریع در راه‌آهن ایلام بلکه برای تکمیل راه هوایی و زمینی استان ایلام دستورات اکید صادر کرده است و به زودی نتیجه آن را مردم ایلام خواهند دید.

اما سخنان این نماینده مجلس نتیجه بخش برای مردم ایلام نبود و کرسی مجلس نیز از وی به دیگری رسید ولی مردم ایلام همچنان منتظر سوت قطار ار ارتفاعات بلند مانشت و قلاجه هستند که بعید است آن را بشنوند.

سلام امینی نیز در سال گذشته که امروز سالروز آن سخنان این نماینده مجلس است اظهار داشت: سوت قطار ایلام در حال شنیدن است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با انجام تبلیغات بنری و مانور تبلیغاتی نوید داد و گفت: با پیگیرهای انجام داده و ملاقات با وزیر مربوطه پروژه راه‌آهن ایلام آغاز به کار می‌کند.

این سخن نماینده مردم ایلام نیز تا لحظه تهیه این گزارش تحقق پیدا نکرده است و آنچه مرد ایلام انتظار دارند توجه مسئولان ارشد استان ایلام و نمایندگان ایلام برای پیگیری و نحقق این مطالبه به حق و فراموش شده است تا شاید تحقق آن استان ایلام را از بن بست خارج کندو راه‌های توسعه را برای استان به ارمغان آورد.

لینک منبع خبر: سایت خبری شعار سال

خبر جدید  محدودیت‌های جسمی از ارزش و منزلت انسان نمی‌کاهد

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۹۷، کدمطلب: ۱۸۲۱۰۱۵،www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.