استاندار ایلام تغییر مدیریت پتروشیمی را امری مثبت و بجا دانست و گفت؛ اگر چه نسبت به گذشته درخصوص پروژه های تحت اقدام تحول ایجاد شده است و روند کار بهبود یافته اما همچنان روند پروژه ها کند ارزیابی می شود. برای بهبود روند کار در پتروشیمی لازم است مدیران پروازی را در پتروشیمی کم کنید که مدیران وقت بیشتری صرف انجام امورات کنند. ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 2 اکتبر 2018  |  زمان: 23:23 ب.ظ  | شماره خبر: 11481   

شعارسال: به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام امروز سه شنبه ۱۰ مهر ماه مهندس اشرف زاده مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری ایرانیان با سلیمانی دشتکی استاندار ایلام دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که مدیر عامل پتروشیمی ایلام نیز حضور داشت استاندار ایلام تغییر مدیریت پتروشیمی را امری مثبت و بجا دانست و گفت؛ اگر چه نسبت به گذشته درخصوص پروژه های تحت اقدام تحول ایجاد شده است و روند کار بهبود یافته اما همچنان روند پروژه ها کند ارزیابی می شود.

وی در ادامه گفت؛ قبلا ۳۴ مدیر غیر بومی در پتروشیمی ایلام مشغول بکار بودند که این امر در حرکت روبه جلو پتروشیمی مشکلاتی بوجود آورده بود.

وی در ادامه افزود؛ برای بهبود روند کار در پتروشیمی لازم است مدیران پروازی را در پتروشیمی کم کنید که مدیران وقت بیشتری صرف انجام امورات کنند.

سلیمانی دشتکی در ادامه بر روند تسریع در کار پروژه p.p و راه اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام تاکید کرد و گفت؛ مسائل و مشکلات پتروشیمی در شورای نظارتی استان بررسی شد و با توجه به اینکه در این شرایط به آرامش نیاز داریم تصمیم گرفته شد که برسی مباحث پتروشیمی در آرامش انجام گیرد تا در روند پروژه ها مخصوصا دو پروژه مهم الفین و شیرین سازی شتاب ایجاد شود و انشاءالله در سال جاری شاهد افتتاح آنها باشیم.

در ادامه اشرف زاده مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری ایرانیان گفت؛ سیاست ما این است که تمام مدیران در پتروشیمی بومی بشوند اما انجام این پروسه زمانبر است.

وی ادامه داد؛ بعد از تغییر مدیریت پتروشیمی ۳ مدیر بومی بکار گیری شده است و دو مدیر دیگر در ماه های آینده بکارگیری می شود.

وی در ادامه به موانع پیش روی اشاره کرد و افزود؛ مناقصه p.p زمانی برگزار شد که نرخ ارز تغییر کرد و این موضوع مشکلاتی بوجود آورد.

مدیر عامل شرکت ایرانیان بر شتاب بخشی در پروژه p.p و دو پروژه الفین و شیرین سازی تاکید کرد و گفت؛ بنای ما بر راه اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام ظرف سال جاری هست.

نکته جالب توجه در این دیدار به کلام مدیرعامل شرکت ایرانیان برمی گردد جایی که وی ابراز می دارد که تاکید و اصرار استاندار ایلام بر بومی گزینی پتروشیمی باعث شد که حتی ما در شرکت ایرانیان یکی از معاونین خود را از بین ایلامیان انتخاب کنیم.

لازم به ذکر است که بروفرد معاون اقتصادی شرکت گروه سرمایه‌گذاری ایرانیان اهل استان ایلام است.

لینک منبع خبر

خبر جدید  تشدید نظارت بر بازار به منظور حفظ تعادل آن +گزارش

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۱۰مهر ۱۳۹۷ ، کدخبر:۷۵۹۶۸۳ ، www.borna.news

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.