گروه اجتماعی: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در احکام جداگانه‌ای معاون درمان، معاون فرهنگی، دانشجویی، معاون آموزش، رییس دانشکده پزشکی و مشاور خود در امور بانوان را منصوب کرد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، کریم همتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حکمی  ...
تاریخ مخابره: شنبه 3 فوریه 2018  |  زمان: 15:33 ب.ظ  | شماره خبر: 435   

گروه اجتماعی: رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در احکام جداگانه‌ای معاون درمان، معاون فرهنگی، دانشجویی، معاون آموزش، رییس دانشکده پزشکی و مشاور خود در امور بانوان را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، کریم همتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حکمی  پرویز کریمی را به عنوان معاون درمان دانشگاه منصوب و از زحمات بالاوندی قدردانی کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حکمی دیگر روح‌اله استاک را به عنوان معاون فرهنگی، دانشجویی منصوب و از زحمات جمیل صادقی‌فر تقدیر کرد.
همتی در حکمی مشابه رضا ولی‌زاده را به عنوان معاون آموزش دانشگاه منصوب و از زحمات معاون پیشین نورخدا صادقی‌فرد قدردانی کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حکم دیگری قباد آبانگاه را  به عنوان رییس دانشکده پزشکی دانشگاه معرفی و از زحمات شهبازی قدردانی کرد.
همتی در حکمی دیگر نریمانی را به عنوان مشاور خود در امور بانوان منصوب و از زحمات هادوی قدردانی کرد.
کریم همتی یکم بهمن ماه به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان معارفه شد.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اختصاص اعتبار به مرز چیلات در شهرستان دهلران
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.