به گفته مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام، بیش از ۱۲۰۰ دانشجو از دانشگاه های استان به راهیان نور جنوب، اعزام خواهند شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، “محمود علیپور”،مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، گفت: حرکت راهیان نور از راهبردی ترین اقدامات فرهنگی کشور و از جمله اثرگذارترین برنامه ...
تاریخ مخابره: شنبه 24 فوریه 2018  |  زمان: 09:34 ق.ظ  | شماره خبر: 1882   

به گفته مسئول سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام، بیش از ۱۲۰۰ دانشجو از دانشگاه های استان به راهیان نور جنوب، اعزام خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، “محمود علیپور”،مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، در گفتگو با خبرنگار ایلام رصد، گفت: حرکت راهیان نور از راهبردی ترین اقدامات فرهنگی کشور و از جمله اثرگذارترین برنامه های فرهنگی در سطح دانشگاه ها است. 

وی با اعلام این خبر که بیش از ۱۲۰۰ دانشجو از دانشگاه های استان به راهیان نور جنوب، اعزام خواهند شد، افزود: از ابتدای سال ۹۷ تا کنون،  ۱۳۱۳ نفر دانشجو به مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب کشور اعزام شدند که با آغاز اردوهای راهیان نور جنوب انتظار میرود در اسفند ماه جاری نیز اعزام ۵ درصدی دانشجویان هر دانشگاه به راهیان نور محقق شود.

لازم به ذکر است، اولین کاروان اعزامی دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور، ۴۰ دانشجوی دختر از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ایلام، بودند که به مدت سه روز به اردوی راهیان نور دانشجوئی اعزام شدند.

  • 1200 دانشجوی ایلامی ازمناطق عملیاتی جنوب دیدن خواهند کرد/اعزام اولین کاروان از دانشگاه علمی کاربردی

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  طرح باغ فدک وکاشت 60 اصله نهال و درختان میوه در روستای قلعه جوق ملکشاهی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.