سرهنگ محسن ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این فصول زمستان  زنجیر چرخ خودرو یکی از ملزومات رانندگان است و رانندگان بایستی این لزوم را به همراه خود داشته باشند. وی افزود: چنانچه رانندگان قصد دارند به مکانی سفر کنند شاید در حالت عادی نیاز به زنجیر چرخ خودرو نداشته باشند اما به ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 20 فوریه 2018  |  زمان: 09:03 ق.ظ  | شماره خبر: 1702   

سرهنگ محسن ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این فصول زمستان  زنجیر چرخ خودرو یکی از ملزومات رانندگان است و رانندگان بایستی این لزوم را به همراه خود داشته باشند.

وی افزود: چنانچه رانندگان قصد دارند به مکانی سفر کنند شاید در حالت عادی نیاز به زنجیر چرخ خودرو نداشته باشند اما به صورت ناگهانی شاید در ارتفاعات و گردنه ها حرکت کنند و با برف و یخبندان روبه رو شوند و نیاز به بستن زنجیر چرخ خودرو است.

ناصری اضافه کرد: بالغ بر ۷۰ درصد رانندگان با طریق بستن و بازکردن زنجیرچرخ خودرو آشنایی کافی ندارند لذا درخواست می کنیم در این ایام که مشکل یخبندان و بارش برف نداریم رانندگان به صورت آزمایشی چند بار نسبت به باز و بستن زنجیر چرخ خودروی خود اقدام کنند که آشنایی داشته پیدا کنند تا در موقع لزوم  دستپاچه نشوند و نیاز نباشد از دیگران کمک بگیرند .

وی در ادامه از رانندگان خواست سرعت مطمئنه را رعایت کنند و فاصله طولی در جاده ها را رعایت کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نقش تاثیرگذار نهاد گزینش در مقابله با توطئه های دشمنان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.