به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل و شماری از کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام اظهار کرد: نوع خدماتی که این نهاد انقلابی به افراد نیازمند جامعه ارائه می کند در حدود نزدیک به ۴ دهه از تشکیل آن متنوع تر شده و صرفا به کمک ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 مارس 2018  |  زمان: 13:36 ب.ظ  | شماره خبر: 2484   

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی روز دوشنبه در دیدار با مدیرکل و شماری از کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام اظهار کرد: نوع خدماتی که این نهاد انقلابی به افراد نیازمند جامعه ارائه می کند در حدود نزدیک به ۴ دهه از تشکیل آن متنوع تر شده و صرفا به کمک های نقدی محدود نمی شود.

وی تاکید کرد: این نهاد که با عنایت ویژه امام راحل (ره) شکل گرفت و مقام معظم رهبری نیز همواره بر تقویت آن تاکید داشته اند تواسنته در طول سالیان گذشته سطح خدمات خود را گسترش دهد و علاوه بر کمک های نقدی و مستمری در حوزه بهداشت ، مسکن ، آموزش و تحصیل و حتی فعالیت های اشتغالزایی نیز ورود کرده و موفق بوده است.

استاندار ایلام اضافه کرد: نگاه مسئولان این نهاد تنها رفع نیازهای روزمره آنان نیست و تلاش شده با آینده نگری آنها را توانمند کرده تا بتوانند نیازهای خود را مرتفع کنند.

سلیمانی گفت: این رویکرد باعث شده در نتیجه سیاست های اعمال شده بخش از افراد تحت پوشش با کمک های این کمیته توانمند شده و از چرخه حمایتی خارج شوند و امروزه شاهدیم افراد موفقی در جامعه حضور دارند که روزی تحت پوشش این نهاد بوده اند ولی امروز به عنوان کارآفرین در جامعه فعالیت می کنند.

وی ادامه داد: باید به سمتی پیش برویم که بتوان اکثریت افراد را توانمند کرد و تنها کسانیکه توانایی کار و فعالیت ندارند در این چرخه باقی بمانند.
حدود ۶۰ هزار نفر از جمعیت استان ایلام زیر پوشش خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

خبر جدید  معطلی چند روزه کامیون های حامل کالا در مرز مهران

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.