فرمانده مرزبانی کشور گفت: کنگره جهانی اربعین برای جهان اسلام یک فرصت است. شعار سال: سردار قاسم رضایی امروز در بازدید میدانی از پایانه مرزی زرباطیه گفت: ما در مقطعی قرار گرفته ایم که مبارک و مزین است به زائرین اربعین حسینی یعنی مرز مهران و مرز زرباطیه، جایی که عاشقانی از ایران اسلامی برای پیوستن ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 2 نوامبر 2017  |  زمان: 21:56 ب.ظ  | شماره خبر: 207   

فرمانده مرزبانی کشور گفت: کنگره جهانی اربعین برای جهان اسلام یک فرصت است.

شعار سالسردار قاسم رضایی امروز در بازدید میدانی از پایانه مرزی زرباطیه گفت: ما در مقطعی قرار گرفته ایم که مبارک و مزین است به زائرین اربعین حسینی یعنی مرز مهران و مرز زرباطیه، جایی که عاشقانی از ایران اسلامی برای پیوستن به گنگره عظیم اربعین عازم کربلای معلی و نجف هستند.

وی افزود: ما در مرز ایران و عراق یک عملیات مشترک در قرارگاه اربعین داریم، که حاصل آن این عملیات تسهیل در تردد زائران اربعین و تامین امنیت آنها است.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: فرمانده این قرار گاه امام حسین (ع) است و ما همه سرابازان اهل بیت (ع) هستیم، سربازنی هستیم که در این مقطع برای زائرین بستر تردد فراهم می کنیم.

سردار رضایی تصریحکرد: کنگره جهانی اربعین برای جهان اسلام یک فرصت است که جواب کوبنده ای به تمامی فتنه های استکبار باشد.

فرمانده ارشد مرزبانی کشور گفت: ایران اسلامی و عراق ید واحده هستند که می بینید در زیر پرچم امام حسین (ع) چه شوریدر آنها دیده می شود.

وی بیان کرد: امیدواریم اربعین امسال مشابه عملیات سال قبل بدون حادثه انجام شود و زائرین بدون هیچ حادثه ای از برکات این ایام بهره مند شوند.

فرمانده مرزبانی کشور در پایان تصریح کرد: از دولت عراق که بستر تردد زائران حسینی را برای آنها فراهم کرد تشکر می کنم و انشاالله اجز زحماتشان با امام حسین (ع) باشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۱۰ آبان ۹۶، کدمطلب:۴۱۳۲۲۴۲، www.mehrnews.com

خبر جدید  ستاد مدیریت بحران استان ایلام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.