مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: با تمهیدات اندیشیده شده پیش‌بینی می‌شود کمک‌های جشن نیکوکاری امسال در استان ایلام به بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برسد. شعار سال: ضیاء رضایی در دیدار با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز ایلام با ارائه گزارشی از برنامه‌های این نهاد برای برگزاری هفته احسان و ...
تاریخ مخابره: جمعه 16 فوریه 2018  |  زمان: 10:15 ق.ظ  | شماره خبر: 1418   

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: با تمهیدات اندیشیده شده پیش‌بینی می‌شود کمک‌های جشن نیکوکاری امسال در استان ایلام به بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برسد.

شعار سالضیاء رضایی در دیدار با مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز ایلام با ارائه گزارشی از برنامه‌های این نهاد برای برگزاری هفته احسان و نیکوکاری اظهار داشت: سال گذشته مردم نیکوکار استان ایلام در هفته احسان و نیکوکاری یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان کمک کردند که امسال پیش‌بینی شده است این کمک‌ها با افزایش حدود ۴۰ درصدی به بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برسد.

وی با بیان اینکه امسال بر اساس یک برنامه هدف گذاری شده ، تامین یک هدیه نوروزی برای هر خانواده مددجوی این استان در دستور کار قرار گرفته است گفت: این هدیه نوروزی با محوریت سه بسته حمایتی خواهد بود.

وی افزود: این هدیه نوروزی شامل طرح نشاط معنوی ایتام با تهیه هدایا توسط حامیان طرح اکرام، تهیه سبد کالای خوراکی شب عید نیازمندان و تهیه پوشاک شب عید نیازمندان خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام شعار امسال هفته احسان و نیکوکاری را « جوانه لبخند بکاریم» عنوان کرد و گفت: جشن نیکوکاری امسال در روزهای ۱۶تا ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود که روز ۱۶ اسفند مخصوص مدارس،۱۷ ، مکانهای عمومی و ۱۸ اسفند هم مخصوص میعادگاه‌های نماز جمعه خواهد بود.

رضایی بیان کرد: امسال برای ترویج بیشتر فرهنگ انفاق و نیکوکاری در این استان دو برنامه دو مرحله‌ای هم داریم که برنامه اول تعامل با ادارات،نهادها ،انصاف و خیریه ها خواهد بود که از دیماه امسال آغاز شده و تا اواخر اسفند ادامه دارد و برنامه دوم هم برگزاری هفته احسان و نیکوکاری خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام به دیگر برنامه های هفته احسان و نیکوکاری اشاره کرد و گفت:بسترسازی برای مشارکت بیشتر مردم در دستگیری از نیازمندان،بهره گیری از ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بالقوه، استفاده از ظرفیت جامعه ورزشکاران استان و استفاده از ظرفیت بانوان نیکوکار از جمله این برنامه ها خواهد بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس
،
تاریخ انتشار ۲۶بهمن ۹۶، کدمطلب:۱۳۹۶۱۱۲۶۰۰۰۴۰۴، www.farsnews.com

خبر جدید  متکدیان به سمت مشاغل خانگی هدایت شوند
0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.