گروه فرهنگی – مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با تاکید بر اینکه پیاده‌روی عظیم اربعین یک ابَر رویداد است، گفت: متاسفانه تاکنون آن‌گونه که باید در این زمینه تولید ادبیات و محتوا نشده است. به گزارش ایکنا از ایلام، دکتر علیرضا شیروی، مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام امروز در مراسم اختتامیه نخستین سوگواره اربعین ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 19 فوریه 2018  |  زمان: 19:19 ب.ظ  | شماره خبر: 1645   

گروه فرهنگی – مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با تاکید بر اینکه پیاده‌روی عظیم اربعین یک ابَر رویداد است، گفت: متاسفانه تاکنون آن‌گونه که باید در این زمینه تولید ادبیات و محتوا نشده است.

به گزارش ایکنا از ایلام، دکتر علیرضا شیروی، مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام امروز در مراسم اختتامیه نخستین سوگواره اربعین در آیینه‌ی رسانه، اظهار کرد:  اربعین یک ابَر رویداد است اما تاکنون آن‌گونه که باید در این زمینه تولید ادبیات و محتوا نشده است که امیدواریم فعالان عرصه رسانه متناسب با جایگاه آن، تولید محتوا کنند.
وی با بیان اینکه رسانه‌های معاند سعودی و حاشیه خلیج فارس به دنبال بزرگنمایی و کوچک‌نمایی پیاده‌روی عظیم اربعین از جنبه‌های مورد علاقه خود هستند، تصریح کرد: دشمنان در این عرصه به دنبال بزرگنمایی اختلافات شیعه و سنی، اختلافات بین طرفداران این دو مذهب بزرگ اسلامی و کم شدن حاکمیت در عراق  و از طرفی کوچک‌نمایی حضور میلیونی مردم هستند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام با تاکید بر اینکه کثرت رویدادها نباید ما را از رسالت مهم خود در جنگ نرم غافل کند، عنوان کرد: برگزاری چنین سوگواره‌هایی ما را به سمت تولید محتوا و ادبیات در زمینه‌های مختلف رهنمون می‌کند.
وی بر مستند سازی گونه‌های مختلف ادبی در موضوع اربعین توسط اهالی رسانه تاکید کرد و گفت: اگر اصحاب رسانه گزارش‌، مقاله و یادداشت‌های قابل توجهی داشته باشند در مراکزی مانند حوزه هنری و فرهنگ و ارشاد استان می‌توان این آثار را تبدیل به کتاب و مجلداتی کرد تا همیشه فراروی آیندگان قرار گیرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فعالیت مرز مهران در ایام نوروز
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.