معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام تاکید کرد: اگر فضای بانشاطی را در مراکز علمی و تحقیقاتی داشته باشیم، جامعه نیز به تبع آن شرایط بهتری پیدا خواهد کرد. شعار سال: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام تاکید کرد: اگر فضای بانشاطی را در مراکز علمی و تحقیقاتی داشته باشیم، جامعه نیز به ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 20 ژوئن 2018  |  زمان: 14:46 ب.ظ  | شماره خبر: 6971   

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام تاکید کرد: اگر فضای بانشاطی را در مراکز علمی و تحقیقاتی داشته باشیم، جامعه نیز به تبع آن شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

شعار سال: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام تاکید کرد: اگر فضای بانشاطی را در مراکز علمی و تحقیقاتی داشته باشیم، جامعه نیز به تبع آن شرایط بهتری پیدا خواهد کرد.

محمد نوذری روز چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه روسای دانشگاه علمی کاربردی ایلام اظهار کرد: دانشگاه و دانشجو همواره در دوره های مختلف انقلاب پیشتار حرکت های اصلاح گرایانه و انقلابی بوده و توانسته اند با بصیرت و هوشیاری خود در برابر دشمنان در مسیر حرکت رو به جلو انقلاب تاثیر گذار باشند.

وی ادامه داد: امروز نیز با توجه به شرایط حساس کشور باید این قشر با احساس مسئولیت بیشتر در مسیر اهداف تعیین شده با صلابت قدم بردارد.

معاون استانداری ایلام گفت: بدون شک در سایه تلاش و مجاهدت قشر دانشگاهی بسیاری از نیازهای کشور مرتفع و از وابستگی به خارج راه خواهیم یافت.

نوذری تاکید کرد: دولت نیز با درک این موضوع حداکثر حایت های مادی و معنوی را برای اعلای حرکت های دانشجویی به منظور بالندگی علمی کشور در پیش گرفته است.

نوذری افزود: دانشگاه ها مجموعه ای از افکار سیاسی مورد قبول نظام است و در دانشگاه ها باید دانشجویان بتوانند حرف خود را بزنند و نقد کنند اما نقد نیز چارچوب و معیار دارد که باید رعایت شود.

وی با اشاره به تهدیدات پیش روی انقلاب و بویزه آمریکایی ها و صهیونیست ها اضافه کرد: اینکه اکنون ترامپ از ائتلاف جهانی علیه ایران صحبت نمی کند و تکیه او تنها بر دوستان معدودش است نشان می دهد رهبری، رئیس جمهوری و تیم دیپلماسی کشور خوب عمل کرده و موفق شده است بین آمریکا و اروپا شکاف ایجاد کند.

خبر جدید  امکانات مرز مهران برای اربعین ۹۷ ارتقاء یافته است

در این آیین، اسفندیار محمدی به عنوان رئیس دانشگاه علمی کاربردی ایلام معرفی شد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۴۳۲۶۰۲۳ ، www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.