شرکت بیمه‌ کوثر در پی وقوع زلزله مناطق غرب کشور، ۳۰۰میلیارد ریال به حادثه‌دیدگان پرداخت کرده که این بیمه‌نامه‌ها از حدود ۷۰درصد پوشش اتکایی برخوردار بوده‌اند.  به گزارش سرویس بازار ایسنا، حسن سماک‌امانی، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه‌کوثر، مبلغ یادشده به بیش از ۱۰هزار و۵۰۰ پرونده در استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و آذربایجان‌غربی پرداخت شده است. سماک‌امانی ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 4 مارس 2018  |  زمان: 14:53 ب.ظ  | شماره خبر: 2408   

شرکت بیمه‌ کوثر در پی وقوع زلزله مناطق غرب کشور، ۳۰۰میلیارد ریال به حادثه‌دیدگان پرداخت کرده که این بیمه‌نامه‌ها از حدود ۷۰درصد پوشش اتکایی برخوردار بوده‌اند. 

به گزارش سرویس بازار ایسنا، حسن سماک‌امانی، مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه‌کوثر، مبلغ یادشده به بیش از ۱۰هزار و۵۰۰ پرونده در استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و آذربایجان‌غربی پرداخت شده است.

سماک‌امانی گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود ۲۵میلیارد ریال نیز برای پرونده‌های جاری پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مدیران و کارشناسان شرکت از ساعت‌های اولیه وقوع زلزله در مناطق غرب کشور حضور یافتند و براساس وظیفه‌ انسانی، اجتماعی و حرفه‌ای خود به یاری حادثه‌دیدگان شتافتند، بیان‌کرد: با همکاری کارشناسان سرپرستی‌ها، نمایندگان و کارکنان دفاتر خدمات الکترونیک ساتا و کانون‌های بازنشستگان نیروهای‌مسلح در این مناطق حدود ۱۳هزار پرونده برای حادثه‌دیدگان تشکیل شد.

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه‌کوثر تصریح‌کرد: به‌منظور حفظ بنیه مالی شرکت این بیمه‌نامه‌ها از پوشش اتکایی اجباری و اختیاری برخوردار بوده‌اند. 

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشتارگاه های صنعتی درسطح شهرستان ها باید ساماندهی شوند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.