به گزارش خبرنگار مهر، ضیاء رضایی روز دوشنبه در دیدار با استاندار ایلام اظهار داشت: این تعداد به ارزش ۸۵ میلیارد ریال به خانواده های نیازمند واگذار شده است. وی افزود: ۳۳۱ خانه روستایی پارسال در استان احداث شده و ۹۰۳ مورد خانه در مناطق زلزله زده نیز بازسازی شده است. مدیرکل کمیته امداد ایلام ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 مارس 2018  |  زمان: 13:56 ب.ظ  | شماره خبر: 2485   

به گزارش خبرنگار مهر، ضیاء رضایی روز دوشنبه در دیدار با استاندار ایلام اظهار داشت: این تعداد به ارزش ۸۵ میلیارد ریال به خانواده های نیازمند واگذار شده است.

وی افزود: ۳۳۱ خانه روستایی پارسال در استان احداث شده و ۹۰۳ مورد خانه در مناطق زلزله زده نیز بازسازی شده است.

مدیرکل کمیته امداد ایلام گفت: ۲۰ هزار و ۷۱۲ خانوار با ۴۴ هزار و ۹۵۰ نفر جمعیت معادل هشت درصد جمعیت استان تحت پوشش خدمت های کمیته امداد امام خمینی ایلام (ره) هستند.

رضایی تامین جهیزیه ۹۱۹ نوعروس با اعتباری بالغ بر ۲۵میلیارد ریال و بیمه ۳ هزار نفر مدد جو از طریق تامین اجتماعی و اهدای سبد عذایی به ۲ هزار و ۱۳۶ کودک که دارای سوء تغذیه هستند را از دیگر خدمات این نهاد برشمرد.

وی همچنین از ساخت ۲۲۱ مورد ساخت مسکن و تعمیرات بیش از ۷۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان با اعتبار ۳۱ میلیارد ریال خبر داد.

وی میزان اعتبار هزینه شده تا پایان بهمن ماه جاری در این نهاد را ۲۸۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: حدود ۲۰ درصد این اعتبار برای هزینه درمان و بهداشت افراد تحت پوشش هزینه شده و مابقی در غالب کمک بلاعوض، تامین هزینه مسکن، جهیزیه ، تحصیلی و … صرف شده است.

وی از ایجاد فرصت های شغلی در سال جاری برای یک هزار و ۹۵۱ نفر خبر داد و گفت: ۳۷۴ میلیارد ریال برای توانمندسازی ۵۳۷ خانوار اختصاص یافته که این افراد پس از توانمندسازی از چرخه حمایت خارج شده اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برداشت «بامیه» در استان ایلام آغاز شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.