رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام نیز گفت:توده گرد و غبار حاکم بر آسمان استان ایلام که ناشی از ایجاد طوفان گرد و خاک در کشورهای عربی منطقه وارد استان شده است. شعار سال: رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام نیز گفت:توده گرد و غبار حاکم بر آسمان استان ایلام که ...
تاریخ مخابره: شنبه 23 ژوئن 2018  |  زمان: 15:51 ب.ظ  | شماره خبر: 7152   

رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام نیز گفت:توده گرد و غبار حاکم بر آسمان استان ایلام که ناشی از ایجاد طوفان گرد و خاک در کشورهای عربی منطقه وارد استان شده است.

شعار سال: رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام نیز گفت:توده گرد و غبار حاکم بر آسمان استان ایلام که ناشی از ایجاد طوفان گرد و خاک در کشورهای عربی منطقه وارد استان شده است.

مجتبی میهن پرست رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام بیان کرد: توده گرد و غبار حاکم بر آسمان استان ایلام که ناشی از ایجاد طوفان گرد و خاک در کشورهای عربی منطقه بوده وارد استان شده و تا ۲ روز دیگر ادامه دارد.

میهن پرست گفت:میزان غلظت این توده گرد و خاک از روز دوشنبه به تدریج کاهش یافته و از استان ایلام خارج می شود.

علی طاهر سارایی معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام گفت: هوای  شهرهای استان ایلام، ایوان، مهران، سرابله، دره شهر به علت استقرار توده گرد و غبار در وضعیت هشدار قرار دارد همچنین کیفیت هوادر این نقاط نامطلوب و میزان ذرات معلق هوا در این نقاط بیشتر از حد مجاز است.

 سارایی گفت: پیش بینی می شود غلظت گرد و غبار  هوا در این مناطق تا روزدوشنبه کمتر و از استان خارج شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۲ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۶۵۷۳۵۰۳ ، www.yjc.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  شکوه حضور 96/ نمایش شور و همدلی مردم ایلام در جشن بزرگ انقلاب
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.