گروه سیاست و اقتصاد: معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: امروز انقلاب اسلامی به درختی تناور و اثرگذار در معادلات سیاسی جهان تبدیل شده و هیچ کاری در منطقه خاورمیانه بدون در نظر گرفتن نقش ایران امکان‌پذیر نیست. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام، محمد نوذری، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در مراسم ...
تاریخ مخابره: پنج‌شنبه 1 فوریه 2018  |  زمان: 11:26 ق.ظ  | شماره خبر: 661   

گروه سیاست و اقتصاد: معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام گفت: امروز انقلاب اسلامی به درختی تناور و اثرگذار در معادلات سیاسی جهان تبدیل شده و هیچ کاری در منطقه خاورمیانه بدون در نظر گرفتن نقش ایران امکان‌پذیر نیست.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از ایلام، محمد نوذری، معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب اسلامی در مدرسه فرزانگان ایلام با بیان اینکه امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری به وحدت کلمه، کار و تلاش نیاز دارد، اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با تحمیل جنگی ۸ ساله سعی کردند نظام نوپای اسلامی را به خطر بیندازند و بعد از آن دست به دامن جنگ اقتصادی در قالب تحریم‌ها شدند که تاکنون موفق نشده‌اند.
وی با بیان اینکه امروز ترامپ تلاش می‌کند با تشدید تحریم‌ها مبارزه با ملت ایران و انقلاب اسلامی را ادامه دهد، افزود: امروز انقلاب اسلامی به درختی تناور و اثرگذار در معادلات سیاسی جهان تبدیل شده و هیچ کاری در منطقه خاورمیانه بدون در نظر گرفتن نقش ایران امکان‌پذیر نیست.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام اضافه کرد: انقلاب اسلامی با طرح نظریه تمدن‌سازی اسلامی، نظریه‌ی پایان تاریخ فوکویاما را زیر سوال برد.
نوذری در ادامه با بیان اینکه وحدت مردم ایران در آستانه‌ی ۴۰ سالگی انقلاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن خود را نشان خواهد داد، گفت: مردم در این روز با تمام توان خود وحدت ایران اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.
علی‌بیرانوند، مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در گزارشی کوتاه گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی پوشش تحصیلی در استان نزدیک به صد در صد است.
وی توسعه مشارکت‌های همگانی، راه‌اندازی مراکز پژوهشی، توسمعه مراکز مهارتی و حرکت به سمت هر دانش‌آموز یک مهارت را از مهمترین برنامه‌های دولت در این عرصه عنوان کرد.
پخش سرودهای انقلابی و اجرای سرود توسط دانش‌آموزان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.