به گزارش خبرنگار مهر،  محمد نوذری امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری ایلام با بیان این مطلب تصریح کرد:  یکی از موضوعات اصلی که در این دولت مورد توجه قرار گرفته، بحث اطلاع ر سانی شفاف به مردم است که البته ایرادات و انتقادات نیز در همین مورد در خصوص عدم موفقیت دولت در زمینه ...
تاریخ مخابره: شنبه 24 فوریه 2018  |  زمان: 15:49 ب.ظ  | شماره خبر: 1924   

به گزارش خبرنگار مهر،  محمد نوذری امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری ایلام با بیان این مطلب تصریح کرد:  یکی از موضوعات اصلی که در این دولت مورد توجه قرار گرفته، بحث اطلاع ر سانی شفاف به مردم است که البته ایرادات و انتقادات نیز در همین مورد در خصوص عدم موفقیت دولت در زمینه انعکاس عملکرد خود به افکار عمومی مطرح می شود که لازم توجه بیشتر به امر اطلاع رسانی در دستور کار مسولین قرار گیرد.

وی بیان کرد: امروز در هزاره سوم مبنای همه چیز اطلاع رسانی است و افکار عمومی امروزه بیش از پیش پیگیر اخبار و اتفاقات است و در این عصر اگر در حوزه اطلاع رسانی کم کاری شود، رسانه های دیگر این خلاء را پوشش خواهند داد.

معاون استاندار ایلام ادامه داد: در حال حاضر از یک خبر تفاسیر متفاوتی در رسانه ها و فضای مجازی صورت می گیرد و مردم هم تحلیل های خود را از اخبار مختلف ارائه می کنند.

محمد نوذری دو هدف  و رسالت را برای شورای اطلاع رسانی مهم دانست و تصریح کرد: رسالت اصلی شورای اطلاع رسانی ارائه دقیق و مناسب خدمات و عملکرد دولت به مردم است و دیگر رسالت این شورا نیز تقویت روابط عمومی و ارائه یک ساختار مناسب با نیروهای متخصص است که می تواند هدف اصلی شورا را به خوبی پوشش دهد. 

وی بیان داشت: تقویت روابط عمومی می تواند در بین مردم اعتماد آفرینی و تقویت سرمایه اجتماعی را ایجاد کند و کارآمدی نظام را به مردم نشان دهد. 

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.