وزیر کشور در نشست ستاد اربعین ایلام گفت: هماهنگی با دولت عراق در سطح بسیار عالی بود و این روند از ماه ها قبل توسط رئیس جمهور، وزیر خارجه و مسئولین استانی انجام شده بود. شعار سال: عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست ستاد اربعین استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش های مجاهدانه مردم و مسوولین، گفت:امسال ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 12 نوامبر 2017  |  زمان: 08:28 ق.ظ  | شماره خبر: 178   

وزیر کشور در نشست ستاد اربعین ایلام گفت: هماهنگی با دولت عراق در سطح بسیار عالی بود و این روند از ماه ها قبل توسط رئیس جمهور، وزیر خارجه و مسئولین استانی انجام شده بود.

شعار سالعبدالرضا رحمانی فضلی در نشست ستاد اربعین استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش های مجاهدانه مردم و مسوولین، گفت:امسال ارائه خدمات به زوار چشم گیر بود و خوشبختانه هیچ مشکلی در تردد زوار نداشتیم.

رحمانی فضلی گفت: اربعین حسینی، اغنا سازی و اجماع سازی است که همه احساس مسئولیت می کنند و پای کار می آیند و با اخلاص زحمت می کشند تا زوار به راحتی به عتبات عالیات مشرف شوند و بدون دغدغه و مشکل به اوطان خود بازگردند.

وی گفت: هماهنگی با دولت عراق در سطح بسیار عالی بود و هماهنگی ها از ماه ها قبل توسط رئیس جمهور، وزیر خارجه کشور و مسئولین استانی انجام شده بود و مشکلی در تردد ها نداشتیم.

رحمانی فضلی با اشاره به برخی مشکلات تردد زوار بدون مدارک قانونی که در اربعین سال گذشته ایجاد شد، تصریح کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی هایی که شده بود امسال تردد غیر مجاز از مرز نداشتیم.

وی به ماموریت و حماسه بزرگ اربعین اشاره کرد و گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌ و استفاده از تجربیات گذشته شاهد رشد چشمگیری در ارائه خدمات بودیم.

وزیر کشور تصریح کرد : ۲۰ دستگاه مختلف در اربعین حضور داشتند که هماهنگی بین آنها کار مشکلی بود اما با یاری خداوند این همدلی و همکاری انجام شد.

وی افزود : یکی از مشکلات سال گذشته صدور ویزای گروهی بود که امسال این مشکل مدیریت و ویزا به صورت انفرادی صادر شد.

خبر جدید  بازیافت ۱۴ تن کاغذ برای صرف امور خیریه با همت بنیاد کودک ایلام

وی با اشاره به تلاش های شبانه روزی ارتش، سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی گفت: صدا و سیما امسال بسیار خوب درخشید و اطلاع رسانی خوبی داشت تا اطلاعات و آگاه سازی مناسبی به زوار ارائه داد.

وی گفت: همه پیشنهاداتی که توسط استاندار ایلام مطرح شد در نشست ستاد اربعین کشور مطرح می شود.

وزیر کشور گفت: امسال تلاش های خوبی برای بازگشایی دو مرز چیلات دهلران و خسروی کرمانشاه شد اما متاسفانه علیرغم مصوبه هایی که با کشور عراق داشتیم، این دو مرز باز نشد و مذاکرات را برای بازگشایی این دو مرز در ایلام و کرمانشاه ادامه خواهیم داد تا به زودی این دو مرز بازگشایی شوند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۲۰ آبان ۹۶، کدمطلب:۴۱۴۰۵۹۲، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.