به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام در این مراسم گفت: ۱۵۵ پایگاه ثابت و سیار در استان برای جمع آوری کمک های مردمی مستقر هستند و ۶ پایگاه نیز در منطقه ۶ تهران برای جمع آوری کمک ها به نیازمندان ایلامی برپا شده است. ضیاء رضایی اضافه کرد:  ۸۰ ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 7 مارس 2018  |  زمان: 15:56 ب.ظ  | شماره خبر: 2595   

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام در این مراسم گفت: ۱۵۵ پایگاه ثابت و سیار در استان برای جمع آوری کمک های مردمی مستقر هستند و ۶ پایگاه نیز در منطقه ۶ تهران برای جمع آوری کمک ها به نیازمندان ایلامی برپا شده است.

ضیاء رضایی اضافه کرد:  ۸۰ هزار پاکت نیز برای این جشن میان دانش اموزان مدارس پخش شده است تا در نخستین فرصت کمک ها جمع آوری و میان افراد نیازمند توزیع شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ایلام گفت: کمک های جمع اوری شده با اولویت ۱۰۰۰ خانوار که در نتیجه بررسی صورت گرفته دارای فقر شدید هستند، توزیع خواهد شد.

رضایی تاکید کرد: پارسال یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در مراسم جشن نیکوکاری استان ایلام جمع آوری شد و امیدواریم با توجه به حس نوع دوستی مردم استان شاهد افزایش ۴۰ درصدی آن باشیم.

وی اضافه کرد: در سال های اخیر تلاش شده از ظرفیت موسسات خیریه سراسر کشور برای کمک به نیازمندان این استان بهره بگیریم و یکیاز این موسسات موسسه نیکوکاری عترت بوتراب تهران است که در طول ۳ سال گذشته ۷ میلیارد تومان در بخش های درمان ، مسکن، پوشاک و سبد غذایی و درمان به ۱۰۰۰ یتیم ایلامی پرداخت کرده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  لزوم ثبت نام کشاورزان در سامانه خرید گندم + مصاحبه
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.