قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز در نشست اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: نخستین درخواست مردم از مسئولان اشتغال است. شعار سال: استاندار ایلام گفت: نخستین درخواست مردم از مسئولان اشتغال است. قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز  در نشست اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: نخستین درخواست مردم از مسئولان اشتغال است. استاندار ایلام گفت: ...
تاریخ مخابره: شنبه 2 ژوئن 2018  |  زمان: 14:34 ب.ظ  | شماره خبر: 6252   

قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز در نشست اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: نخستین درخواست مردم از مسئولان اشتغال است.

شعار سال: استاندار ایلام گفت: نخستین درخواست مردم از مسئولان اشتغال است.

قاسم سلیمانی دشتکی پیش از ظهر امروز  در نشست اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: نخستین درخواست مردم از مسئولان اشتغال است.

استاندار ایلام گفت: در مراجعه حضوری و خواسته‌های مکتوب و ملاقات‌ها آنچه مردم را در رنج قرار داده است بحث اشتغال است و امروز استان ایلام از این معضل در مضیقه است.

وی رکود برخی کارخانجات در استان را ناشی از ضعف بازاریابی دانست و گفت: کارخانه سیمان ایلام به علت فروش سلیمان به عراق بدون پیش‌بینی بازاریابی دچار مشکل شده است و به حجم بیکاران استان ایلام افزوده است.

سلیمانی دشتکی محدویت صادرات توسط عراق برای این کارخانه ذکر کرد و گفت: محدودیت بازار فروش و عدم بازاریابی به موقع و از دست دادن بازار فروش عامل رکود سیمان ایلام است که با استفاده از روش بازاریابی و یافتن بازارهای جدید می‌توان کارخانه سیمان ایلام را از رکود نجات داد.

استاندار ایلام از همه مسئولان استان خواست که با اعمال نظرات کارشناسی به سیمان ایلام کمک کنند تا از این رکود خارج شوند و گفت: جذب بازار جدید و آینده‌نگری توسط سیمان ایلام در دستور برنامه‌های این کارخانه قرار گیرد.

وی یادآور شد افزایش حجم بیکاران در استان ایلام ناشی از رکود و اتمام برخی پروژه‌ها است و برای برطرف کردن این معضل بیان کرد: اشتغال‌زائی در سایه تلاش و ایجاد کارخانجات تولیدی و زودبازده میسر است که همه مسئولان استان به جد برای اشتغال‌زایی برنامه‌ریزی و موانع سرمایه‌گذاران را در حد توان برطرف کنند.

خبر جدید  مشارکت 12 هزار دانش آموز در طرح های اوقات فراغت تابستان

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۴۰۸۵۵ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.