محمد غدیری از شهروندان دهلران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نماز جمعه دهلران یکی از پرشور ترین نمازجمعه های سطح کشور است. وی گفت: مسجد جامع دهلران کفاف این جمعیت را نمی دهد  و در این راستا نیازمند مکانی درخور استقبال مردم این شهر به نماز جمعه هستیم. در سال های اخیر اقداماتی برای ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 مارس 2018  |  زمان: 08:32 ق.ظ  | شماره خبر: 2467   

محمد غدیری از شهروندان دهلران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نماز جمعه دهلران یکی از پرشور ترین نمازجمعه های سطح کشور است.

وی گفت: مسجد جامع دهلران کفاف این جمعیت را نمی دهد  و در این راستا نیازمند مکانی درخور استقبال مردم این شهر به نماز جمعه هستیم.

در سال های اخیر اقداماتی برای احداث مصلی بزرگ شهر دهلران صورت گرفته که هنوز در مرحله اجرا باقی مانده است.

ضرورت توجه به ساخت مصلی در دهلران

حجت الاسلام سید محسن موسوی امام جمعه دهلران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این مسئله ضرورت دارد که مسئولین بودجه در زمینه ساخت مصلی این شهر همکاری لازم را عنایت کنند.

حسینعلی موسوی فرماندار دهلران در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: جهت احداث مصلی در این شهر زمین ساخت آن از قبل واگذار شده است.

وی افزود: در این زمینه در کمیته برنامه ریزی سال جاری مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است و انتظار داریم که دستگاه راه و شهرسازی که دستگاه اجرایی در این زمینه است عملیات اجرایی آن را شروع کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مهجور ماندن امر به معروف به گسترش آسیب های اجتماعی می انجامد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.