به گزارش خبرنگار مهر، امروز انتخابات رئیس هیئت بیماری های خاص استان ایلام برگزار و در نهایت محمد حیدری با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس این هیئت معرفی شد.  سه نفر خود را به عنوان نامزد تصدی این مسئولیت نامزد کرده بودند که در نهایت محمد حیدری با کسب ۸ رای از ۱۴ رای ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 28 فوریه 2018  |  زمان: 13:42 ب.ظ  | شماره خبر: 2247   

به گزارش خبرنگار مهر، امروز انتخابات رئیس هیئت بیماری های خاص استان ایلام برگزار و در نهایت محمد حیدری با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس این هیئت معرفی شد.

 سه نفر خود را به عنوان نامزد تصدی این مسئولیت نامزد کرده بودند که در نهایت محمد حیدری با کسب ۸ رای از ۱۴ رای برای چهار سال به عنوان رئیس هیئت بیماری های خاص استان ایلام تعیین شد.

دبیر فدراسیون ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا نیز که میهمان ویژه این انتخابات بود در سخنانی اظهار داشت: شرایط بیماران خاص و پیوند اعضا به گونه ای است که تامین نیازهای آنان بسیار هزینه بر است.

مهین فرهادی زاده ادامه داد: اکثریت این افراد نیز جزو خانواده هایی با سطح درآمدی پایین هستند که از توان لازم برای تامین نیازهای خود برخوردار نیستند.

وی تاکید کرد: شرایط این افراد به گونه ای است که اگر مورد حمایت قرار نگیرند مشکلات روحی و منزوی شدن نیز بر مشکلات آنان افزوده خواهد شد.

دبیر فدراسیون ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا اضافه کرد: هم اکنون تمامی بیماران خاص زیر پوشش این فدراسیون دارای کارت بیمه ورزشکاری هستند. 

فرهادی زاده گفت: نبود آمار بیماران خاص در کشور باعث شده فدراسیون نتواند بدرستی برای ورزش این قشر برنامه ریزی کند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مهران بعد از طوفان/تردد عادی شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.