یوسف شیخ الملوکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه بارندگی های اواخر بهمن تا حدودی زیادی کاهش بارش ها در فصل پاییز و دی ماه را جبران کرد. وی ادامه داد: تنها از پنجشنبه هفته گذشته تاکنون ۱۴۳ میلی متر در شهر ایلام بارندگی به ثبت رسیده است که با احتساب بارندگی های قبلی ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 19 فوریه 2018  |  زمان: 10:46 ق.ظ  | شماره خبر: 1628   

یوسف شیخ الملوکی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: خوشبختانه بارندگی های اواخر بهمن تا حدودی زیادی کاهش بارش ها در فصل پاییز و دی ماه را جبران کرد.

وی ادامه داد: تنها از پنجشنبه هفته گذشته تاکنون ۱۴۳ میلی متر در شهر ایلام بارندگی به ثبت رسیده است که با احتساب بارندگی های قبلی در سال بارشی فعلی تاکنون در شهر ایلام ۳۱۲ میلی متر باران داشته ایم که به نسبت پارسال ۳۸ درصد افزایش را نشان می دهد ولی همچنان در مقایسه با میانگین بلند مدت ۱۴ درصد کاهش داریم.

مدیرکل هواشناسی ایلام تاکید کرد: بیشترین بارش در سال زراعی جاری از ایوان با ۳۴۰ میلی متر به ثبت رسیده و کمترین بارش نیز مربوط به دهلران با ۸۶ میلی متر بوده است.

شیخ الملوکی اضافه کرد: نقشه های پیشیابی نشان می دهد توده بارشی دیگری نیز در انتهای هفته و ابتدای هفته آینده وارد استان ایلام می شود که بارندگی های به نسبت خوبی را به دنبال خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد این روند در مدت باقیمانده از سال جاری و ابتدای سال آینده نیز تداوم داشته باشد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دستور وزیر خارجه برای پیگیری روابط ایلام با عراق
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.