به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار داشت: زویای انقلاب اسلامی و چگونگی پیروزی شکوهمند آن چنان متنوع است که هنرمندان عرصه های مختلف می توانند هر کدام گوشه ای از این حماسه بزرگ ملی را تبیین و معرفی کنند. وی ادامه داد: با ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 27 فوریه 2018  |  زمان: 12:36 ب.ظ  | شماره خبر: 2095   

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری روز سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار داشت: زویای انقلاب اسلامی و چگونگی پیروزی شکوهمند آن چنان متنوع است که هنرمندان عرصه های مختلف می توانند هر کدام گوشه ای از این حماسه بزرگ ملی را تبیین و معرفی کنند.

وی ادامه داد: با وجود تلاش های صورت گرفته همچنان بخش هایی از این ظرفیت بزرگ ناشناخته مانده و جا برای فعالیت هنرمندان در این حوزه ها بسیار است.

معاون استانداری ایلام تاکید کرد: فعالیت در عرصه هنر و بویژه هنر اسلامی و انقلابی بسیار حساس است و هرگونه سطحی نگری در اجرای برنامه ها منجر به اثار نامطلوبی در جامعه خواهد شد.

نوذری ادامه داد: خلاقیت و استفاده از شیوه های بدیع و تازه در این حوزه باید بطور مستمر از سوی هنرمندان دنبال شود تا بتوانیم تاثیر آنرا در جامعه که همانا انتقال فرهنگ و ارزش های انقلاب به نسل های جدید است، شاهد باشیم.

وی گفت: ظرفیت های مردمی در قابل ثمن ‌ها باید بیش از پیش بکار گرفته شود چراکه تجربه نشان داده هرچه به سمت مدیریت مردمی حرکت کنیم، بازخورد و تاثیرگذاری برنامه ها و کیفیت آنها بهتر خواهد بود.

معاون استاندار ایلام تاکید کرد: باید در اجرای برنامه ها طوری برنامه ریزی شود که نشاط و شادی در آن گنجانده شده و بتواند روحیه طراوت و امید به آینده را در میان عموم شهروندان تقویت کند.

نوذری ظرفیت های این استان در دوران دفاع مقدس را از مواردی ذکر کرد که باید در هنر انقلاب اسلامی گنجانده شود.

خبر جدید  امنیت زائران اولویت نخست نیروی انتظامی در راهپیمایی اربعین حسینی

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.