به گزارش خبرنگار مهر، ایوب درویشی روز سه شنبه در دیدار با مسئولان پارک علم و فناوری استان ایلام اظهار داشت: بسیاری از ایده های افراد خلاق به دلیل نبود حامی مالی فراموش شده و قابلیت ورود به بازار را پیدا نمی کنند و همین عامل باعث سرخوردگی کارافرینان و نخبگان می شود. وی ادامه ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 27 فوریه 2018  |  زمان: 18:05 ب.ظ  | شماره خبر: 2133   

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب درویشی روز سه شنبه در دیدار با مسئولان پارک علم و فناوری استان ایلام اظهار داشت: بسیاری از ایده های افراد خلاق به دلیل نبود حامی مالی فراموش شده و قابلیت ورود به بازار را پیدا نمی کنند و همین عامل باعث سرخوردگی کارافرینان و نخبگان می شود.

وی ادامه داد : دنیای امروز دنیای استفاده از تجهیزات نوین است تا با صرف کمترین هزینه و به کارگیری کمترین نیروی انسانی بیشترین بهره وری را کسب کرد.

معاون استاندار ایلام تاکید کرد: اگر می خواهیم در این مسیر توفیقی به دست بیاوریم باید بسیاری از فرآیندها و رویه های معمول اصلاح و از ایده ها و فکرهای جدید استقبال کنیم.

درویشی اضافه کرد: تجربه سالیان گذشته در زمان انقلاب و دفاع مقدس نشان داده هر گاه به جوانان اعتماد کرده ایم نتیجه بهتری نیز به دست آمده است، جوان دارای انگیزه و شور و شوقی است که می تواند با اتکا به همین انگیزه بسیاری از گره ها و موانع پیش روی کشور را باز کرد.

وی گفت: امروز نیز مهم ترین مشکل پیشروی کشورمان مسائل اقتصادی است که خود را در معضل بیکاری جوانان نشان می دهد منابع و بدجه های دولت محدود بوده و امکان جذب تمامی جوانان در مشاغل دولتی امکان پذیر نیست پس باید به سمت حمایت از بخش خصوصی گام برداریم.

وی تاکید کرد: مسئولان پارک علم و فناوری باید با شناسایی ایده های برتر و با لحاظ کردن اولویت های استان حمایت های لازم را از نخبگان و کار آفرینان فراهم آورند تا بتوانیم از این ایده ها در جهت توسعه همه جانبه استان استفاده کنیم.

خبر جدید  مسابقات حفظ قرآن کریم خانواده انتظامی استان آغاز شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.