به گزارش خبرنگار مهر،  محمد نوذری روز سه شنبه در همایش خشونت ، علل و پیامدها با اشاره به آرمان خواهی گفت: جوان های امروز ما به جای دریافت واقعیت‌ها یک‌شبه می‌خواهند راه هزار ساله را یک شبه طی کنند. وی به اهمیت خانواده در بروز خشونت اشاره کرد، و گفت: وقتی یک فرزند از خانواده‌ای ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 6 مارس 2018  |  زمان: 10:58 ق.ظ  | شماره خبر: 2529   

به گزارش خبرنگار مهر،  محمد نوذری روز سه شنبه در همایش خشونت ، علل و پیامدها با اشاره به آرمان خواهی گفت: جوان های امروز ما به جای دریافت واقعیت‌ها یک‌شبه می‌خواهند راه هزار ساله را یک شبه طی کنند.

وی به اهمیت خانواده در بروز خشونت اشاره کرد، و گفت: وقتی یک فرزند از خانواده‌ای که پدر و مادر با هم درگیر هستند رشد می کند این فرزند قطعاً به سمت خشونت طلبی خواهد رفت.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری ایلام عوامل اجتماعی اقتصادی آداب و رسوم و سنت ها را دخیل در بروز خشونت دانست و گفت :بعضی از خشونت‌ها حاصل رسوم غلط گذشته است.

وی یادآور شد : ما باید سطح آگاهی مردم را در زمینه حقوق شهروندی ارتقا دهیم و با کسانی که خشونت را ترویج می کنند برخورد کنیم.

نوذری تصریح کرد: تبدیل فرهنگ خشونت به مدارای اجتماعی مهمترین راهکار برای ریشه کنی این پدیده است تا جامعه را از کینه و نفرت به مهربانی تبدیل کنیم.

وی افزود مسائل اجتماعی در یک پروسه و بازه زمانی به ثمر خواهد رسید و وظیفه همه ما است که از هر ظرفیتی که داریم استفاده کنیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجرای برنامه های مختلف در سالروز تشکیل بسیج + فیلم
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.