امام جمعه موقت آبدانان گفت: مسئولین اگر سخنان رهبری را سرلوح کار خود قرار دهند به قطع و یقین مشکلات رفع خواهند شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام “احمد اسماعیلی”امام جمعه موقت آبدانان در خطبه های این هفته نماز جمعه آبدانان با توجه به سقوط هواپیما و عروج تعدادی از هموطنان  اظهار داشت:مسئولین برای ...
تاریخ مخابره: شنبه 24 فوریه 2018  |  زمان: 10:08 ق.ظ  | شماره خبر: 1866   

امام جمعه موقت آبدانان گفت: مسئولین اگر سخنان رهبری را سرلوح کار خود قرار دهند به قطع و یقین مشکلات رفع خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام “احمد اسماعیلی”امام جمعه موقت آبدانان در خطبه های این هفته نماز جمعه آبدانان با توجه به سقوط هواپیما و عروج تعدادی از هموطنان  اظهار داشت:مسئولین برای جلوگیری از چنین حوادثی چاره اندیشی کنند و مردم بدانند که مسئولین پیگیر هستند.
وی با اشاره به۸ اسفند روز امور تعلیم و تربیت اسلامی افزود:متاسفانه در جامعه امروز به جای اینکه به روح انسان توجه شود به جسم توجه می شود و علم را مقدم بر تربیت می دانند که این یک آفت است.

اسماعیلی تربیت را در این دوره که پر از ناهنجاری است خیلی مهم دانست و اضافه کرد: عالم و دانشمندی که  تربیت و اخلاق ندارد در دیدگاه قرآن بهره ای از انسانیت نبرده است.
وی در بخش دیگری از خطبه به حضور پرشور ملت ایران در ۲۲بهمن اشاره کرد و افزود: هنوز عده ای به عمق و درک صحیحی از این حضور دست نیافته اند دشمنان این نظام بدانند مردم ایران همیشه در حمایت امام ، انقلاب  ،راه شهدا و پشتیبانی از ولایت لحظه ای کوتاه نیامده و نخواهند آمد و خواب دشمنان تعبیر نخواهد شد .

خطیب جمعه آبدانان  خاطر نشان کرد:این حرکات ناشیانه و کور که توسط دشمنان این نظام ایجاد می شود نمی توانند در بین مردم ایران رسوخ کند .
وی با تبریک شهادت جمعی از پرسنل نیروی انتظامی درتهران توسط اراذل و اوباش افزود: استکبارجهانی با بسترسازی اغتشاش های اخیر قصد ایجاد بی نظمی درسطح کشور واختلال درامنیت عمومی را دارنداما بحول وقوه الهی قادربه عبور ازصف مستحکم ملت عزیز ایران نخواهندبود.
اسماعیلی با بیان اینکه تا کنون در برابر این ارذل و اوباش کوتاه آمده ایم تصریح کرد:از نیروی انتظامی و قوه قضائیه انتظار داریم با تمام قوا و قدرت در برابر این هنجار شکنان و اخلال گران بایستند و مدار نکنند.

خبر جدید  آتش‌سوزی بیمارستان آیت الله طالقانی ایلام هیچگونه تلفات جانی نداشته است

وی در بخش دیگر از خطبه ها به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم تبریز اشاره و اضافه کرد:مسئولین اگر سخنان رهبری را سرلوح کار خود قرار دهند به قطع و یقین مشکلات رفع خواهند شد.

اسماعیلی عدم ارائه خدمات و کوتاهی مسئولین در انجام مسئولیتشان را تاسف بار خواند و اظهار کرد:مسئولین دست از سیاست بازی و جناح بندی بردارند و تنها دغدغه خود را رفع مشکلات مردم بدانند.

وی یکی دیگر از محورهای سخنان مقام معظم رهبری را خوی اشرافیگری وبذل وبخششهاازبیت المال دانست و گفت:اشرافی گری و بی مبادلاتی مسئولان و عدم توجه به بیت المال برخلاف مسیرانقلاب اسلامی است که درپیشگاه خدا وخلق خدا قابل گذشت نخواهدبود.
خطیب موقت نمازجمعه آبدانان ضمن تسلیت حادثه دردناک سقوط هواپیمای تهران یاسوج وکشته شدن ۶۶نفرازهموطنان اضافه کرد:لازم است که برای عدم تکرار این گونه حوادث اسفناک سازوکارها واقدامات لازم وپیشگیرانه را اتخاذ کنند.

.وی فراز آخر خطبه های نماز جمعه این هفته آبدانان بی مبالاتی در استفاده از فضای مجازی را یک آفت اجتماعی دانست وتصریح کرد: تعرض وتضعیف جایگاه نماینده ولی فقیه دراستان به نفع هیچ فرد وقشرخاصی نخواهد بود ولذا همه باید درنقداشخاص و نهادهای حقیقی و حقوفی جانب انصاف را مراعات کنند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.