امام جمعه ایلام گفت: رئیس جمهور باید از تاریخ گذشته انقلاب درس بگیرد و طرح پیشنهاد رفراندوم در گذشته با ناکامی مواجه شده است. به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین “محمدنقی لطفی”، نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: مردم در ایام‌الله ۲۲ بهمن ...
تاریخ مخابره: جمعه 16 فوریه 2018  |  زمان: 18:22 ب.ظ  | شماره خبر: 1449   

امام جمعه ایلام گفت: رئیس جمهور باید از تاریخ گذشته انقلاب درس بگیرد و طرح پیشنهاد رفراندوم در گذشته با ناکامی مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین “محمدنقی لطفی”، نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: مردم در ایام‌الله ۲۲ بهمن سنگ تمام گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جهان را در بهت و حیرت فرو بردند. اکنون نوبت مسؤولان است که با مطالبات به حق مردم پاسخ مناسب بدهند.

وی ادامه داد: کسانی که به امام و انقلاب و ملت خیانت کردند و از قطار انقلاب پیاده شدند باید محاکمه و مجازات شوند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: اظهارات تامل برانگیز رئیس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تضاد با راه امام و آرمان‌های شهیدان بود و شکوه و عظمت حضور پرشور و حماسی مردم را با حرف‌های دشمن شادکن زیر سؤوال برد.

لطفی تصریح کرد: این نوع اظهارات دلیل روشنی است که شناخت درستی از افکار و اندیشیه‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی ندارند و با زیر سؤوال بردن مبانی فکری و انقلابی امام سعی در تخریب خط امام دارند.

سپردن امور مهم کشور به گروهی که عقیده خالص به اسلام نداشته‌اند اشتباه بوده است

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: مگر امام نفرمودند من امروز بعد از ۱۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچون گذشته اعتراف می‌کنم که بعضی از تصمیمات اول انقلاب در سپردن پست‌ها و امور مهم کشور به گروهی که عقیده خالص و واقعی به اسلام ناب محمدی (ص) نداشته‌اند اشتباه بزرگی بوده است که تلخی آثار آن به راحتی از میان نمی‌رود.

خبر جدید  تبعیت از ولایت میراث جاودان حضرت زهرا (س) است

وی ادامه داد: اگر چه آن موقع هم من شاخصا مایل به روی کار آمدن آنان نبودم ولی با صلاحدید و تائید دوستان قبول کردم و اکنون هم سخت معتقدم که آنان به چیزی کمتر از انحراف از تمامی اصول انقلاب و حرکت به سمت آمریکای جنایتکار قناعت نمی‌کنند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: امروز هیچ تاسف نمی‌خورم که آنان در کنار ما نیستند چرا که از اول هم نبودند، انقلاب به هیچ گروهی بدهکاری ندارد. با کمال تاسف اکنون نیز برخی نه راه امام و نه انقلاب را نشناخته‌اند.

رئیس جمهور باید از تاریخ گذشته انقلاب درس بگیرد

لطفی تصریح کرد: رئیس جمهور باید از تاریخ گذشته انقلاب درس بگیرد و طرح پیشنهاد رفراندوم در گذشته با ناکامی مواجه شده است.

خطیب جمعه ایلام گفت: امام بزرگوار فرمودند ملت ما هیچگاه به بن‌بست نرسیدده و نخواهد رسید و به جای طرح رفراندوم به گذشته خود اعتراف کنند، بردن نام کلمه رفراندوم و آشتی ملی توسط مخالفین نظام ولایی به خاطر این است که سران خائن فتنه ۸۸ را تطهیر کنند و به مدار انقلاب باز گردانند.

وی ادامه داد: این در حالی است که جهان شاهد بزرگ‌ترین و حماسی‌ترین و تماشایی‌ترین حضور ملت بزرگ ایران در جشن ۴۰ سالگی انقلاب بود و سخنران این مراسم کام مردم را تلخ و جبهه دشمنان انقلاب را ذوق زده کرد.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: بیانات سخنران اصلی مراسم  خوراک تبلیغاتی برای دشمنان قسم‌خورده نظام آمریکا و صهیونیسم و منافقین و سلطنت‌طلب‌ها را فراهم کرد. تا جایی‌که شبکه سخن‌پراکنی بی‌بی‌سی با لجن‌پراکنی حرف این آقا را تعبیر کرد و گفت رئیس جمهور ایران همه پرسی را راه خروج از بن‌بست سیاسی دانست.

خبر جدید  اعزام 300 دانش آموز شهرستان ایلام به مناطق عملیاتی راهیان نور+تصاویر

لطفی تصریح کرد: اصولا جبهه اصلاح‌طلبان و مخالفین نظام ولایی شکست می‌خورند و به بن‌بست می‌رسند به واژه آشتی ملی و رفراندوم را توی بوق و کرنا می‌کنند.

ملت انقلابی و وفادار به امام و رهبری ایران جشن بزرگی در ۲۲ بهمن گرفتند

خطیب جمعه ایلام گفت: ملت انقلابی و وفادار به امام و رهبری سی و نهمین سال پیروزی انقلاب حماسی‌تر و عظیم‌تر جشن گرفتند اما سخنران با طرح مسایل حاشیه‌‌ای مردم را به شدت ناراحت کرد.

وی ادامه داد: سران فتنه ۸۸ به ویژه رئیس دولت اصلاحات و نمایندگان افراطی دوره ششم مجلس شورای اسلامی موضوع بن‌بست رفراندوم را مطرح کردند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: واژه رفراندوم و آشتی ملی و حرف بن‌بست را اولین بار رئیس جمهور فراری بنی‌صدر عنوان کرد و با تحریک منافقین و اعضای نهضت آزادی و جبهه مرتد و منحل ملی در برابر امام و ملت ایستاد و امروز نیز در بدترین شرایط روحی قرار دارد.

لطفی تصریح کرد: موضوع رفراندوم که توسط بنی‌صدر و نهضت آزادی عنوان شد با عکس‌العمل شدید امام خمینی مواجه شد و ایشان فرمودند شما به بن‌بست رسیده‌اید ملت اسلام به بن‌بست نمی‌رسد و سرانجام بنی‌صدر نه با رفراندوم پیشنهادی بلکه با عزل امام از فرماندهی کل قوا و تصویب عدم کفایت سیاسی توسط مجلس شورای اسلامی خاتمه یافت. 

خطیب جمعه ایلام گفت: نمایندگان افراطی اصلاح طلب در نامه‌ای سرگشاده و با امضای ۱۳۵ نفر از مقام معظم رهبری درخواست کردند که اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رفراندوم گذاشته شود.

وی ادامه داد: بعد از آن در فتنه ۸۸ موضوع رفراندوم طرح شد که مردم با حضور خود در ۹ دی ۸۸ بزرگ‌ترین رفراندوم را به نمایش گذاشتند و غایله ۸۸ را خاتمه دادند.

خبر جدید  تفکر بسیجی تقویت‌کننده مدل پیشرفت درون‌زاست

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.