با حضور دانشگاهیان ایلام و به مناسبت دهه فجر برگزار شد؛ مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام، با حضور دانشگاهیان ایلام برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 4 فوریه 2018  |  زمان: 09:27 ق.ظ  | شماره خبر: 369   

با حضور دانشگاهیان ایلام و به مناسبت دهه فجر برگزار شد؛

مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام، با حضور دانشگاهیان ایلام برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، و سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام، با حضور دانشگاهیان ایلام برگزار شد.

دکتر “محمدعلی اکبری”رئیس دانشگاه ایلام، دراین مراسم، گفت: در تمام دنیا همگان بر حمایت شایستگان جامعه از هر نهاد و گروهی حساب ویژه باز میکنند و امروز همه دانشگاهیان و اصحاب علم و قلم با حضور بر مزار شهدا جمع شده اند تا تجدید میثاقی دوباره با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی داشته باشند.

وی با بیان اینکه این تجدید میثاق مبنا دارد، افزود: شهدا به عنوان عامل پیروزی ملت و نماد ایثار و گذشت در راستای میهن پرستی و دفاع از ارمان ها و ارزش های این کشور شناخته شده اند.

علی اکبری بیان کرد: این غبار روبی دنباله همان ایثار و فداکاری و پایمردی است، و ما امروز جمع شده ایم تا بگوییم هرچه تاکنون بدست آمده است، دستاورد حمایت و پشتیبانی ملت بوده و برای تداوم این پیشرفت ها به هیچکس چشم حمایت ندوخته ایم.

رئیس دانشگاه ایلام ادامه داد: بر اساس خواست ملت هرجا لازم باشد تجدید تصمیم می کنیم زیرا هدف ارائه خدمت به ملت و نظام است.

حجت الاسلام “غلامرضاغیاثی” مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام، نیزدر این مراسم، با اشاره به سیر پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: سیدی با همراهی ملتی آمد و ۲۲ بهمنی به وحود آورد و این ملت را بر اساس ارزشهای انسانی و اسلامی بر منصب قدرت نشاند.

خبر جدید  250 ميليارد ريال براي توسعه اشتغال در زيربخش هاي کشاورزي ايلام اختصاص يافت

وی با بیان این نکته که انقلابی که امام آغاز گر آن بود، برای همه نسل ها و تا افق موعود ماندگار خواهد بود، بیان کرد: دانشگاهیان دیروز در تحقق این انقلاب و امروز در تداوم آن پیشتاز بوده و جایگاه آنان در جهت صدور و توسعه این انقلاب بسیار حائز اهمیت است.

حجت الاسلام غیاثی با اشاره به فتنه ها و دشمنی هائی که با اصول و مبانی انقلاب از دیرباز و تا کنون وجود داشته است، اضافه کرد: دانشگاه امروز باید با بصیرت افزائی و دشمن شناسی پاسخگوی این عقده ها و فتنه ها باشد.

مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام+ تصاویر

مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام+ تصاویر

مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام+ تصاویر

مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه ایلام+ تصاویر

 

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.