به گزارش خبرنگار مهر،  قاسم سلیمانی دشتکی امروز در دیدار با کارکنان منابع طبیعی استان، فعالیت در منابع طبیعی را کمک به سلامت جامعه و عرصه های طبیعی عنوان کرد و افزود: اجرای طرح های آبخیزداری در زمینه مهار ریزگردها از اهمیت زیادی برخوردار است. وی، کشت درختان مقاوم بر برابر کم آبی را برای ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 5 مارس 2018  |  زمان: 19:09 ب.ظ  | شماره خبر: 2498   

به گزارش خبرنگار مهر،  قاسم سلیمانی دشتکی امروز در دیدار با کارکنان منابع طبیعی استان، فعالیت در منابع طبیعی را کمک به سلامت جامعه و عرصه های طبیعی عنوان کرد و افزود: اجرای طرح های آبخیزداری در زمینه مهار ریزگردها از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی، کشت درختان مقاوم بر برابر کم آبی را برای نشاط فضا و مقابله با ریز گردها موثر دانست و ادامه داد: در نقاطی از استان که مستعد بروز پدیده ریزگرد هستند باید اینگونه اقدامات انجام شود.

استاندار ایلام، مهار آبهای روان و بارانی را بسیار مهم عنوان کرد و ادامه داد: بافت و جغرافیای استان به علت شیب زیاد آن نسبت کشور عراق، سبب شده تا باران آبها به سمت این کشور سرازیر شده و استفاده  زیادی از آنها در استان انجام نشود که باید در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.

وی، درختکاری و ایجاد حوضچه ها را اقداماتی برای نگهداری آبهای روان دانست و گفت: پارک ها از عوامل ایجاد روحیه نشاط در جامعه هستند که باید در زمینه احیاء و نگهداری آنان تلاش خود را به کار بگیریم.

 سلیمانی دشتکی، کشت درختان مقاوم در برابر گرد و غبار و کم آبی را به مسئولین توصیه کرد و گفت: منابع طبیعی زمینه درختکاری در تمام شهرستان های استان فعالیت های ارزنده ای داشته و در ایجاد فضای سبز و درختکاری از سایر استانها پیش قدم است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی به دنبال توانمندسازی متقاضیان است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.