به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در در جلسه ستاد ساماندهی جوانان در استانداری ایلام اظهار داشت: از مدیران انتظار می رود که به دنبال رفع مشکلات جوانان و ارائه ظرفیت ها  با توجه به امکانات استان باشند، فعالیت به معنای ایجاد رضایتمندی عمومی، اشتغال، نشاط اجتماعی، و حل مشکلات جوانان است. وی تصریح کرد: ما ...
تاریخ مخابره: شنبه 17 فوریه 2018  |  زمان: 18:38 ب.ظ  | شماره خبر: 1510   

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در در جلسه ستاد ساماندهی جوانان در استانداری ایلام اظهار داشت: از مدیران انتظار می رود که به دنبال رفع مشکلات جوانان و ارائه ظرفیت ها  با توجه به امکانات استان باشند، فعالیت به معنای ایجاد رضایتمندی عمومی، اشتغال، نشاط اجتماعی، و حل مشکلات جوانان است.

وی تصریح کرد: ما به دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان  و ارائه راهکار  با توجه به ظرفیت های استان هستیم و اینکه که چگونه بتوانیم اشتغال زایی ایجاد کنیم و طرح های متنوعی را ارائه دهیم.

سلیمانی دشتکی ادامه داد: ما پروژه های زیادی در بحث اقتصادی و اشتغال می توانیم برای جوانان تعریف کنیم و با فراخوان به جوانان و برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی و تشکیل گروه های فارغ التحصیل و ارائه امکانات و تسهیلاتی که برای آنان شکل گرفته است و باید معرفی شود نسبت به توانمند سازی جوانان اقدام کنیم.

استاندار ایلام اظهار داشت:  با فراخوان جوانان و برگزاری دوره های آموزشی و تشکیل تشکل های مختلف امکانات و تسهیلاتی را که دولت برای اشتغال در نظر گرفته، معرفی کنیم و به دنبال توانمندسازی جوانان باشیم. 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سند توسعه اجتماعی استان ایلام تدوین می‌شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.