استاندار ایلام بر لزوم تدوین سند راهبردی علم و فناوری استان ایلام تاکید کرد. شعار سال: قاسم سلیمانی دشتکی با تاکید بر توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت و ارائه تحقیقاتدانشگاهی مرتبط با پتانسیل های استان، گفت: امروز در سطح دنیا فعالیت‌های دانش‌بنیان فراگیر شده و باید ما نیز به این سمت و سو حرکت کرده و ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 28 نوامبر 2017  |  زمان: 22:13 ب.ظ  | شماره خبر: 146   

استاندار ایلام بر لزوم تدوین سند راهبردی علم و فناوری استان ایلام تاکید کرد.

شعار سال: قاسم سلیمانی دشتکی با تاکید بر توسعه ارتباط دانشگاه با صنعت و ارائه تحقیقاتدانشگاهی مرتبط با پتانسیل های استان، گفت: امروز در سطح دنیا فعالیت‌های دانش‌بنیان فراگیر شده و باید ما نیز به این سمت و سو حرکت کرده و این راه را دنبال کنیم.

وی با اعلام حمایت از فعالیت‌های پژوهشی مرتبط و همسو با توسعه‌استان، افزود: صرف پول دربخش های پژوهشی و تحقیق نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری به منظوربهره وری بیشتر است.

استاندار ایلام بر تدوین سند راهبردی علم وفناوری در استان تاکید کرد.

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت علوم و دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، بر افزایش بودجه برای ارتقاء جایگاه پژوهش و فناوری در سطح کشور تأکید کرد.

جلال بختیاری از موفقیت‌های دانشگاه ایلام در عرصه‌های گوناگون و به ویژه در عرصه پژوهش و فن آوری خبر داد و افزود: استانداران سراسر کشور و از جمله استاندار ایلام بر توسعه پژوهش و فن آوری توجه جدی داشته باشند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۷ آذر ۹۶، کدمطلب:۴۱۵۶۸۰۵، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حضور آزادانه و بدون مانع در جامعه حداقل نیاز معلولان است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.