به منظور آگاه سازی کارکنان و پرسنل كارگاه آموزش پيشگيري از تخلفات و جرائم احتمالي كاركنان و بسيجيان در سپاه ناحیه مهران برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، در راستاي نهضت آگاه سازي مسائل قضايي و انظباطي، كارگاه آموزش پيشگيري از تخلفات و جرائم احتمالي كاركنان و بسيجيان ناحيه مقاومت بسيج سپاه مهران باحضور برادرمرادی ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 6 فوریه 2018  |  زمان: 10:51 ق.ظ  | شماره خبر: 688   

به منظور آگاه سازی کارکنان و پرسنل كارگاه آموزش پيشگيري از تخلفات و جرائم احتمالي كاركنان و بسيجيان در سپاه ناحیه مهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، در راستاي نهضت آگاه سازي مسائل قضايي و انظباطي، كارگاه آموزش پيشگيري از تخلفات و جرائم احتمالي كاركنان و بسيجيان ناحيه مقاومت بسيج سپاه مهران باحضور برادرمرادی بازپرس دادسراي نظامي شعبه یک استان ایلام در محل حسینیه امام حسن مجتبی (ع) این ناحیه برگزار شد.

در این کارگاه،  مرادی ضمن تبریک دهه مبارکه فجردر اهمیت کارگاه های پیشگیر گفت :  اهمیت پیشگیری در سپاه کم هزینه بودن موثر و مفید برای کارآمد کردن سازمان است و نقش فرماندهان و مدیران بسیار پر اهمیت است.

وی در ادامه توضیحات در اهمیت آئين نامه انضباطي و حمل،نگهداري و بكارگيري و قاچاق سلاح و مهمات ارائه کرد و در پايان جلسات به سئوالات قضايي كاركنان پاسخ داده شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بهره مندی سالانه ۱۱ هزار نفر در ایلام از خدمات بسیج جامعه پزشکی
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.