مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کشوردر یادواره شهدای ایوان؛ حجت الاسلام ادیانی با اشاره به اینکه شهدا حافظ انقلاب و دستآوردهای عظیم انقلابند، تصریح کرد:هرزچندگاهی که شهدا تفحص و بر دستان مردم تشییع می شوند می خواهند بگویند: اگر شما حال دفاع از ارزش های انقلاب را ندارید ما با استخوان های پوسیده مان در شهرها ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 6 فوریه 2018  |  زمان: 11:25 ق.ظ  | شماره خبر: 673   

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کشوردر یادواره شهدای ایوان؛

حجت الاسلام ادیانی با اشاره به اینکه شهدا حافظ انقلاب و دستآوردهای عظیم انقلابند، تصریح کرد:هرزچندگاهی که شهدا تفحص و بر دستان مردم تشییع می شوند می خواهند بگویند: اگر شما حال دفاع از ارزش های انقلاب را ندارید ما با استخوان های پوسیده مان در شهرها می آییم، عطر معنویت را جاری و از آرمان های امام و انقلاب امام دفاع می کنیم.

به گزارش ، به همت حوزه بسیج دانشجویی ایوان، یادواره شهدای طلبه و دانشجو با سخنرانی حجت الاسلام ادیانی، مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کشور، در این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام ادیانی در این یادواره گفت:دشمنان انقلاب خیلی سعی کردند که تصویر خشنی از شهادت را به مردم تزریق کنند ولی به مدد الهی و همین یادواره ها عظیم شهدا روز به روز فرهنگ شهادت در جامعه عمیق تر می شود.

وی افزود: خیلی از جوانان این مرز و بوم علاقه وافر برای حضور در سوریه و جنگ با داعشیان را داشتند که این نشان از زنده بودن فرهنگ ناب شهادت است که در رگ های جوانان ما می خروشد.

مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه کشور گفت: امام(ره) فرمود: اگر ملتی شهادت را سعادت بداند، آن ملت شکست ندارد و امروز نیز مقام معظم رهبری فرمودند: از وظایف من این است که نگذارم شعله شهادت خاموش شود و فروکش کند.

حجت الاسلام ادیانی تاکید کرد: اگر فرهنگ جهاد و شهادت نبود امروز امثال شهید حججی ها و سردار سلیمانی ها تربیت نمی شدند. رهبری فرمود: دشمنان بخوبی می دانند که داعش را چه کسی عقب راند حاج قاسم سلیمانی در مراسم بزرگداشت شهید حججی به صاحت گفت: کمتر از ۲ماه دیگر بساط داعش برچیده خواهد شد، انتقام امثال شهید حججی را می گیرینم و چنین نیز شد.

خبر جدید  تفکر بسیجی تقویت‌کننده مدل پیشرفت درون‌زاست

 وی افزود: یک روز نیز امام(ره) فرمود: صدام رفتنی است و امروز سردار سلیمانی در عراق امنیت برقرار می کند.

مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه کشور با بیان اینکه  فرهنگ شهادت از جوانان این مرز و بوم اسطوره و و حقیقت ساخت، اذعان داشت: در عملیات والفجر ۸ نوجوان شهید ۱۴ ساله ای به نام شهید نیشابوری با اصرار از فرمانده اش می خواست در عملیات والفجر۸ شرکت کند زیرا که در این عملیات شهید خواهد شد.

وی افزود: وقتی آقای آخوندی فرمانده عملیات به پای شهید وزنه می بست که سنگین شود و در آب اروند غرق نشود، شهید نیشابوری گفت: اگر ۱۵ کیلو وزنه هم به من وصل کنی اروند من را به پایین نمی برد و در غیر اینصورت جنگ ایران با عراق باطل است این فرهنگ شهادت است که انسان را به مقامی می رساند که موجودات عالم به تصرفش در می آیند.

حجت الاسلام ادیانی تصریح کرد: شهید با شهادتش به مقامی می رسد که اهل بیت رسیده اند، شهید زنده است یعنی کارکرد زنده ها را دارد. کدام یک از زنده ها توانست برای انقلاب به اندازه شهید حججی مفید باشد؟

وی یادآور شد: در زمان اصلاحات می گفتند اگر شهدا را در شهرها تشییع کنیم یک فضایی ایجاد می شود که مردم به ارزشی ها رای بدهند.

 مسئول عقیدتی و سیاسی سپاه کشور با اشاره به اینکه شهدا حافظ انقلاب و دستآوردهای عظیم انقلابند، تصریح  کرد: هرز چند گاهی که شهدا تفحص و بر دستان مردم تشییع می شوند می خواهند بگویند: اگر شما حال دفاع از ارزش های انقلاب را ندارید ما با استخوان های پوسیده مان در شهرها می آییم، عطر معنویت را جاری و از آرمان های امام و انقلاب امام دفاع می کنیم.

خبر جدید  توده بارشی ضعیف وارد ایلام می شود

حجت الاسلام ادیانی گفت: امام (ره)فرمودند: اگر مسولین کشور از خانواده های شهدا غفلت کنند به عذاب دوزخ  الهی گرفتار می شوند.

وی در پایان تاکید کرد: فرهنگ شهادت، امنیت و استقلال را برای  کشور به ارمغان آورد و روح مقاومت و ایستادگی را در رگ های جامعه تزریق کرد.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.