عزیزی گفت: رمز بقای انقلاب وحدت کلمه است، اتحاد انسجام، کارامدی و خدمت به محرومین، توکل به خدا و اتکا به مردم با روحیه ایمان تحت ولایت رهبر انقلاب است. به گزارش خبرگزاری بسیج، دکتر “عزیزی “، معاونت طرح و برنامه قوه قضاییه کشور در مراسم راهپیمائی ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲بهمن در ایلام ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 11 فوریه 2018  |  زمان: 17:30 ب.ظ  | شماره خبر: 1166   

عزیزی گفت: رمز بقای انقلاب وحدت کلمه است، اتحاد انسجام، کارامدی و خدمت به محرومین، توکل به خدا و اتکا به مردم با روحیه ایمان تحت ولایت رهبر انقلاب است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، دکتر “عزیزی “، معاونت طرح و برنامه قوه قضاییه کشور در مراسم راهپیمائی ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲بهمن در ایلام سلحشور تماشایی است، وجب به وجب این شهر معطر است به عطر شهدای عزیزی که برای حفظ این نظام و انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی افزود: مرد و زن این خطه دلاور و سلحشور همه در صحنه حاضرند. شعار ها همان شعار های انقلاب است تا بار دیگر با ارمانهای امام و شهدا که همان تجدید میثاق با ولی فقیه است عهد ببندند.

عزیزی اضافه کرد:  رمز بقای انقلاب وحدت کلمه است، اتحاد انسجام، کارامدی و خدمت به محرومین، توکل به خدا و اتکا به مردم با روحیه ایمان تحت ولایت رهبر انقلاب است.

وی گفت: مردم شهید پرور ایلام با عشق به امام حسین و پیروی از امام و رهبر انقلاب با حضور در تمام صحنه های انقلاب و مقاومت در عرصه ها این موضوع را اثبات کردند.

معاون طرح و برنامه قوه قضائیه خاطرنشان کرد: رژیم طاغوت یک رژیم وابسته به معنای تمام کلمه بود، رژیم طاغوت دست نشانده و فرمانبردار انگلیس خبیث و امریکای جنایتکار بود. 

وی با بیان اینکه انقلاب ایران انقلابی حسینی است، افزود: قانون اساسی که ارمانهای انقلاب در آن درج شده به بهترین روش در جهان یعنی تقدیم توسط خبرگان رهبری( نمایندکان مردم) به تصویب رسید.

خبر جدید  توقیف محموله‌ی تلویزیون قاچاق در چرداول

عزیزی یادآور شد: از ارمانهای بلند انقلاب تجلی وحی در قوانین است، توجه به رای مردم، مردمی که پیرو احکام نورانی اسلام هستند در قالب مردم سالاری اسلامی صورت میگیرد.

وی بیان کرد: به برکت ولی فقیه هیچ مشکلی نیست که حل نشود و هیچ بن بستی وجود ندارد. ولایت فقیه استمرار ولایت رسول خدا است، و توانسته تمام توطئه های دشمنان اسلام را خنثی کند.

وی اضافه کرد: هرگونه انحراف از رهبر انقلاب، بطلان و نابودی است، ولایت فقیه حافظ ازادی واقعی یعنی بندگی خدا است زیرا ایشان دعوت به خدا میکند و دیکتاتور به خود دعوت میکند.

عزیزی تصریح کرد: از برکات این نظام همبستگی ملی و حمایت از مستضعفان و ظلم ستیزی و عدالتخواهی است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.