دهستان سید ابراهیم بخش زرین آباد برای اجرای طرح های محرومیت زدایی در شهرستان دهلران انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری بسیج، “سید حسینعلی موسوی” فرماندار دهلران در نشست بررسی اجرای طرح های محرومیت زدایی در دهستان سید ابراهیم(ع) با همکاری سپاه اظهار کرد: آمادگی داریم تا در کمیته برنامه ریزی شهرستان به تعهدات خود در ...
تاریخ مخابره: شنبه 24 فوریه 2018  |  زمان: 11:04 ق.ظ  | شماره خبر: 1854   

دهستان سید ابراهیم بخش زرین آباد برای اجرای طرح های محرومیت زدایی در شهرستان دهلران انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، “سید حسینعلی موسوی” فرماندار دهلران در نشست بررسی اجرای طرح های محرومیت زدایی در دهستان سید ابراهیم(ع) با همکاری سپاه اظهار کرد: آمادگی داریم تا در کمیته برنامه ریزی شهرستان به تعهدات خود در قبال اجرای این طرح ها و مشارکت با سپاه اقدام کنیم.

وی با اشاره به تعریف این پروژه ها بیان نمود: با توجه به ظرفیت های باغداری منطقه تلاش شود تا در این زمینه پروژه هایی تعریف و عملیاتی شود.

فرماندار دهلران با اشاره به پروژه های کشاورزی، مسکونی، آموزشی و مذهبی در این منطقه ابراز نمود:۵۰ درصد اعتبارات اجرای این طرح ها توسط فرمانداری تامین می شود و این مهم در کمیته برنامه ریزی شهرستان لحاظ می شود و سپاه در خصوص ۵۰ درصد مابقی اجرای این طرح ها اقدام کند.

ساخت ۱۲ باب منزل مسکونی، بهسازی مدارس و ساخت مسجد بخش زرین آباد شهرستان دهلران در قالب مرحله اول طرح های محرومیت زدایی استان ایلام در حال اجراست و توسعه باغات از دیگر موضوعات مهمی است که در قالب این طرح قابل اجرا خواهد بود.

هزینه اجرای این طرح ها با مشارکت مردم و نیز سپاه و فرمانداری ها تامین می شود.

در شهرستان دهلران دهستان سید ابراهیم بخش زرین آباد برای اجرای طرح های محرومیت زدایی پیش بینی شده است.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رویش ها و ریزش ها انقلاب ادامه دارد/بسیاری از کسانی که همراه امام بودند در حوادث نظام مردود شدند/برخی هنوز تلاش می کنند تا آمریکا را بزرگ نشان دهند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.