مدیر امور آبفای شهر ایلام گفت: با توجه به فرسودگی شبکه آب شهر ایلام بابد در یک برنامه زمانبندی پنج ساله سالانه ۲۰ کیلومتر از شبکه‌ها فرسوده شهر ایلام تعویض و بازسازی شود. محمد پیر باوه‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه لوله‌های فلزی فرسوده عامل اصلی پرت و هدر رفت آب در شبکه های ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 6 فوریه 2018  |  زمان: 14:34 ب.ظ  | شماره خبر: 692   

مدیر امور آبفای شهر ایلام گفت: با توجه به فرسودگی شبکه آب شهر ایلام بابد در یک برنامه زمانبندی پنج ساله سالانه ۲۰ کیلومتر از شبکه‌ها فرسوده شهر ایلام تعویض و بازسازی شود.

محمد پیر باوه‌پور در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه لوله‌های فلزی فرسوده عامل اصلی پرت و هدر رفت آب در شبکه های توزیع آب شهری هستند، اظهار کرد: برای کاهش پرت و هدر رفت آب باید شبکه‌های قدیمی و فرسوده شهر ایلام از مدار بهره‌برداری خارج شوند و شبکه‌های نو و استاندارد جایگزین شود.

مدیر امور آبفای شهر ایلام با بیان اینکه کلیه خطوط قدیمی شبکه توزیع آب شهر ایلام شناسایی شده‌اند، افزود: کار تعویض و بازسازی  شبکه‌های فرسوده با اولویت‌بندی مناسب در دستور  کار قرار گرفته و هم اکنون پیمانکار در حال قطع لوله‌های قدیمی و جایگزینی شبکه‌های جدید است.

وی یادآور شد: با توجه به کمبود اعتبارات عمرانی و نبود تخصیص بموقع آن جهت توسعه شبکه‌های جدید، برنامه مدیریت مناسب توزیع آب با رویکرد اصلاح و بازسازی صورت می‌گیرد.

پیر باوه‌پور بر لزوم همکاری بیش از پیش شهرداری با شرکت آب و فاضلاب تاکید کرد و گفت: با عنایت به اینکه کمبود بارش‌ها و کاهش نزولات جوی و به عبارتی خشکسالی‌های پی در پی در منطقه حاکم شده، می‌طلبد براس تسهیل در امر مدیریت آب و ارایه خدمات هر چه بهتر و بیشتر، شهرداری در صدرو مجوزات حفاری نهایت همکاری را با شرکت آب و فاضلاب داشته باشد تا بتوانیم شبکه‌های قدیمی را از دور خارج و میزان پرت و هدر رفت آب را به حداقل ممکن برسانیم.
انتهای پیام

خبر جدید  قطعی مکرر برق نشان از ضعف مدیریت دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.