هروز حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در خصوص فعالیت های ورزشی اگر بخواهیم قیاسی با قبل از انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب داشته باشیم  بر اساس آمار و طی بررسی های که در اختیار داریم، افزایش سرانه ورزشی بعد از انقلاب در استان بسیار چشمگیر بوده است. وی افزود: در قبل ...
تاریخ مخابره: شنبه 10 فوریه 2018  |  زمان: 11:59 ق.ظ  | شماره خبر: 1016   

هروز حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در خصوص فعالیت های ورزشی اگر بخواهیم قیاسی با قبل از انقلاب و بعد از پیروزی انقلاب داشته باشیم  بر اساس آمار و طی بررسی های که در اختیار داریم، افزایش سرانه ورزشی بعد از انقلاب در استان بسیار چشمگیر بوده است.

وی افزود: در قبل از انقلاب سرانه ورزشی استان از طریق فضاهای ورزشی کمتر از ۱۵ سانتی مترمربع به ازای هر نفر در کل استان بوده که در بسیاری از شهرستان ها شاید سرانه ورزشی صفر بوده است.

حیدرزاده اضافه کرد: به رغم این که استان ایلام در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز درگیر ۸ سال دفاع مقدس بود اما با این وجود نیز اقدامات بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته و هم اکنون سرانه ورزشی در استان به بیش از ۸۵ سانتی متر مربع به ازای هر نفر رسیده است.

وی افزود: یعنی در حدود چندین برابر افزایش سرانه را داشتیم، همچنین در دوران بعد از پیروزی انقلاب افتخارات زیادی را در عرصه های مختلف ملی، بین المللی توانستیم کسب کنیم به طوری که نمایندگان متعددی را در رشته های مختلف ورزشی توانستیم در عرصه های المپیک، جهانی و بازی های آسیایی و بین المللی در استان اعزام کنیم و برای کشور و استان افتخاراتی را کسب کنند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به بحث میزبانی های ورزشی در قبل و بعد از انقلاب گفت: در بحث میزبانی ها نیز تنها میزبانی که در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی داشتیم تنها برگزاری یک مسابقه قهرمانی کشور در سال ۵۲ در استان ایلام بوده که بعد از پیروزی انقلاب هم اکنون هر ساله شاهد برگزاری  بیش از ۳۵ تا ۴۰ میزبانی ملی، بین المللی و آسیایی در مرکز استان این میزبانی ها انجام می گیرد.

خبر جدید  کشف بیش از ۲ کیلو مواد مخدر در آبدانان

حیدرزاده تصریح کرد: این خود نشان می دهد که از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توجه این نظام مقدس به حوزه ورزش های جوانان است که در همین راستا درصدد هستیم که بتوانیم خدماتی که در شان مردم استان است را بیشتر از گذشته  این خدمات را تقویت و افزایش دهیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.