رضا فتح الهی از ساکنان شهرک باهنر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: چندین نوبت در این خصوص به فرمانداری شهرستان آبدانان و به مسئول ثبت اسناد مراجعه کردیم اما جواب سربالایی به ما دادند. وی در ادامه گفت: منازل این شهرک توسط مهندسین اداره ثبت نقشه برداری شده است اما در این راستا سندی ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 21 فوریه 2018  |  زمان: 15:55 ب.ظ  | شماره خبر: 1728   

رضا فتح الهی از ساکنان شهرک باهنر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: چندین نوبت در این خصوص به فرمانداری شهرستان آبدانان و به مسئول ثبت اسناد مراجعه کردیم اما جواب سربالایی به ما دادند.

وی در ادامه گفت: منازل این شهرک توسط مهندسین اداره ثبت نقشه برداری شده است اما در این راستا سندی دریافت نکردیم.

مجید عسگری فرماندار آبدانان در این خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: افرادی که از بنیاد امور مهاجرین برگ واگذاری اسناد در این زمینه گرفته اند، این افراد برای انتقال سند با مشکل خاصی مواجه نمی شوند.

اما مسئول اداره ثبت اسناد شهرستان این طور بیان می دارد که زمین این شهرک در قالب یک سند به امور مهاجرین استان واگذار شده است.

محمود بهرامی رئیس ثبت اسناد و املاک شهرستان آبدانان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان آبدانان قبلا در اجرای ماده ۱۴۷ اصلاحیه قانون ثبت سند مالکیت شهرک شهید باهنر شهر مور موری به مساحت ۵۷ هزار و ۳۸۰ متر مربع در سال ۸۳ به نام بنیاد امور مهاجرین صادره کرده است.

وی افزود: ما این آمادگی را داریم که طبق مقررات ثبت به تفکیک سند مالکیت بنیاد و انتقال آن به نام متصرفین فعلی اقدام کنیم.

حال سوال اینجاست که بعد از گذشت ۳۰ سال ۹۰ درصد از منازل این شهرک نوسازی شده اند آیا همچنان باید منتظر سند مالکیت منازل خود بمانند یا نه.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  استانی که هنوز «حسین آباد» است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.