به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محسن ناصری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام اظهار داشت: رعایت حقوق شهروندی از مهمترین اهداف پلیس راهنمایی و رانندگی در راستای ترویج فرهنگ رانندگی صحیح و اعمال قانون در سطح استان است زیرا این مقوله از مهمترین خواسته های بحق مردم است. وی افزود: اجرای طرح همیاران پلیس ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 25 فوریه 2018  |  زمان: 12:25 ب.ظ  | شماره خبر: 1949   

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محسن ناصری امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام اظهار داشت: رعایت حقوق شهروندی از مهمترین اهداف پلیس راهنمایی و رانندگی در راستای ترویج فرهنگ رانندگی صحیح و اعمال قانون در سطح استان است زیرا این مقوله از مهمترین خواسته های بحق مردم است.

وی افزود: اجرای طرح همیاران پلیس در سراسر کشور به عنوان یکی از دلایل کاهش تصادفات محسوب می شود که در این راستا ٣۵هزار دانش اموز تحت پوشش یادگیری فرهنگ ترافیک در سطح استان قرار گرفته اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ادامه داد:  در ابتدای سالجاری تاکنون ٨هزار خودرو شماره گذاری، نقل و یا انتقال صورت گرفته که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ٨درصد کاهش داشته است.

سرهنگ ناصری اضافه کرد: خارج شدن ٣۶٨خودرو فرسوده از چرخه ترافیک، شماره گذاری ۴٩۵موتورسیکلت و متوقف شدن ٢۶٩راننده متخلف با ٣۰نمره منفی از دیگر برنامه های پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح استان است.

وی گفت: در دهه ماهه اول سالجاری تاکنون ٨٧٢۴جلد گواهینامه در سطح استان صادرشده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ١۴درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: برای ایام منتهی به پایان سال طرح روانسازی ترافیک که از ٢۴اسفند آغاز و تا ١٧فروردین ادامه دارد در مسیرها پرترافیک محدودیت هایی اعمال خواهد شد.

سرهنگ ناصری در ادامه افزود: مشکلات زیادی در بحث حوادث رانندگی در استان وجود دارد که می توان با کمک اصحاب رسانه این فرهنگ سازی در جامعه ایجاد شود و قلم و گفتار اصحاب رسانه در جهت آگاه سازی به موقع به مردم در بحث حوادث رانندگی کاری ارزنده و خدا پسندانه است.

خبر جدید  مسائل و آسیب های اجتماعی نیازمند نگاه ویژه تصمیم گیران است

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.