مهرنوشت:مربی تیم فوتبال پالایش گاز ایلام جزئیات درگیری رخ داده در پایان بازی با تیم خلیج فارس شیراز را تشریح کرد. ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 27 می 2019  |  زمان: 21:00 ب.ظ  | شماره خبر: 30942   

دیدارهای هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان بین دو تیم پالایش گاز ایلام وخلیج فارسشیراز با درگیری وکتک کاریهمراه بود. ندا عزیزپور مربی تیم فوتبال پالایش گاز ایلام مدعی شد سرمربی، سرپرست و بازیکنان تیم ایلام از طرف عواملحراستموردضرب و شتمقرارگرفته‌اند.

ندا عزیزپور در گفت وگوباخبرنگارمهر، درباره اتفاقاترخ دادهدر بازیمقابلخلیج فارسشیراز گفت: از لحظه ورود به ورزشگاه عواملحراستبرخورد خوبی با ما نداشتند.ابتداشروعبهگشتناتوبوس تیم کردند که مبادا مردی در اتوبوس تیم باشد.تا به حالچنین برخوردی راشاهدنبودیم و آنها رفتارمناسبیبا ما نداشتند.

وی افزود: در ابتدای بازیشاهدتنش‌هاییبودیم کهرفته رفتهبیشتر می‌شد. پس از پایانمسابقهمن به همراه حیاتی سرمربی تیماعتراضیبهنحوهداوری داشتیم و در همانحینسه تن از بازیکنان به سمت رختکن رفتند. یکی از بازیکنانتیم بهدلیل اینکه دستانش پر بود با پا در رختکن را باز کرده بود. همین باعث شده تاحراستبه او اعتراض کرده و با بدترین برخورد با او رفتار کند که چرا در را با پا باز کرده است.

مربی تیم ایلام در ادامه گفت:حراستشروعبه کتک زدن بازیکن کرده است و در ادامه نیز دو بازیکن ما وارد درگیری می‌شوند. در همینحینبازیکنان تیم شیراز درحمایتازحراستوارد درگیری شدند. حتی حیاتی سرمربیتیم وسرپرست تیم نیزموردضرب و شتمحراستقرارگرفتند. یکی از بازیکنان به دلیل ضربه‌ای که از سویحراستبه شکم او وارد شد راهی بیمارستان شد و تا ۴صبحدرگیر کارهای درمان او بودیم.

عزیزپورتاکیدکرد:در حال حاضرحال بازیکن ما خوب استامابه قدری درگیر ضربه شکم او بودیم که متوجهآسیب دیدگی‌هایشنشدیم.پایاین بازیکن از دو ناحیه دچار دررفتگی شده است، گزارش تمام این اتفاقات را به فدراسیون ارسال کرده‌ایم.پورلاهیجینیز ناظر بازی بود و همه صحنه‌ها رانظارتکرد.

مربیتیم پالایشگاز ایلام در پایان گفت: مشغول فیلمبرداری از یکی از صحنه‌هایکتک کاریحراستبودم که گوشی من را گرفتند. یکی از بازیکنان در ادامه گوشی را از جیبحراستدرآورد و همین صحنه در حال پخش شدن است و مدعی هستند که گوشی را از آنها گرفته‌ایم در حالی که گوشی خودم است.

خبر جدید  ۴ اثر ناملموس ایلام ثبت ملی شد

۴۶


منبع :: روایت مربی بانوان ایلام از درگیری در زمین فوتبال

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.