به گزارش خبرنگار مهر، سلام امینی روز چهارشنبه در جریان بازدید از مراحل ساخت این مرکز در استان ایلام اظهار داشت: ارتباطات در جوامع امروزی چنان گسترده شده که در کنار مزایا مخاطرات خاص خود را نیز به دنبال دارد. وی ادامه داد: رشد فناوری ها باعث بیشتر شدن فاصله میان افراد و حتی اعضای خانواده ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 28 فوریه 2018  |  زمان: 13:36 ب.ظ  | شماره خبر: 2249   

به گزارش خبرنگار مهر، سلام امینی روز چهارشنبه در جریان بازدید از مراحل ساخت این مرکز در استان ایلام اظهار داشت: ارتباطات در جوامع امروزی چنان گسترده شده که در کنار مزایا مخاطرات خاص خود را نیز به دنبال دارد.

وی ادامه داد: رشد فناوری ها باعث بیشتر شدن فاصله میان افراد و حتی اعضای خانواده ها شده و به جرات می توان گفت یکی از اصلی ترین عوامل بروز آسیب های اجتماعی دور شدن مردم از یکدیگر است.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گسترش آسیب های اجتماعی را از مهم ترین دغدغه های خانواده ها در دهه های اخیر عنوان کرد و گفت: شکل و نوع این آسیب ها نیز به نسبت گذشته تغییر پیدا کرده و مقابله با این مشکلات نیز نیازمند کار کارشناسی و تحقیقاتی به منظور خشکاندن ریشه های آن است.

امینی اضافه کرد: راه اندازی مرکزی که بتواند در کنار رسیدگی به مشکلات افراد آسیب دیده خدمات لازم را به آنان ارائه دهد در این استان احساس می شود و خوشبختانه روند عملیات اجرایی احداث آن آغاز شده ولی باید ساخت آن شتاب بیشتری به خود بگیرد.

وی بر لزوم شناسایی ، ساماندهی و تهیه آمار دقیق از این افراد تاکید کرد و گفت: هر کدام از این آسیب دیدگان نیازهای خاص خود را دارند و باید با کار کارشناسی خدمات مطلوب را به آنان  ارائه دهیم.

امینی ریشه اصلی آسیب های اجتماعی را مسائل اقتصادی و معضل بیکاری دانست و گفت: هرچه به سمت بهبود وضعیت معیشتی مردم گام برداریم و دغدغه های خانواده ها را کاهش دهیم در کاهش آسیب های اجتماعی نیز توفیق بیشتری خواهیم داشت.

خبر جدید  شهدای شاخص ایلام معرفی شوند

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.