به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در دیدار با تعدادی از نخبگان شاهد و ایثارگر استان ایلام اظهار داشت: جامعه ایثارگر استان همچنان که در دوران دفاع مقدس شاهد ایثارگری و رشادت طلبی آنها بودیم امروز نیز در سایر عرصه ها نبوغ و توانایی خود را نشان داده اند. وی ادامه داد: ...
تاریخ مخابره: شنبه 17 فوریه 2018  |  زمان: 17:42 ب.ظ  | شماره خبر: 1529   

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی روز شنبه در دیدار با تعدادی از نخبگان شاهد و ایثارگر استان ایلام اظهار داشت: جامعه ایثارگر استان همچنان که در دوران دفاع مقدس شاهد ایثارگری و رشادت طلبی آنها بودیم امروز نیز در سایر عرصه ها نبوغ و توانایی خود را نشان داده اند.

وی ادامه داد: امروز شاهدیم تعداد کثیری از ایثارگران دوران دفاع مقدس و فرزندان برومند آنها در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و هنری حضور فعالی دارند .

استاندار ایلام تاکید کرد با وجود خدماتی که نظام برای حمایت از این عزیزان در طول سالهای پس از جنگ در نظر گرفته ولی همچنان تعداد زیادی از این افراد با مشکلات متعددی به ویژه از نظر اشتغال روبرو هستند.

سلیمانی اضافه کرد: دستگاه های اجرایی موظفند در شرایط استخدام بین افراد عادی و جامعه ایثارگر که از نظر توانایی و کارآمدی در شرایط یکسانی باشند اولویت را به ایثارگران بدهند.

وی حمایت دستگاه ها را از طرحهای پژوهشی و تحقیقاتی نخبگان شاهد و ایثارگر را مورد تاکید قرار داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بازارچه‌ در پارکینگ برکت مهران راه‌اندازی می‌شود
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.