به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری ایلام اظهار داشت: شورای اطلاع رسانی نباید فقط به دنبال ارائه عملکرد دولت باشد، بلکه می بایست در بحث شفافیت در قوانین و آیین نامه ها و دیگر مسائل نیز اطلاعات کافی را در اختیار مردم قرار دهد. وی ادامه داد: ارائه ...
تاریخ مخابره: شنبه 24 فوریه 2018  |  زمان: 15:45 ب.ظ  | شماره خبر: 1926   

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی استانداری ایلام اظهار داشت: شورای اطلاع رسانی نباید فقط به دنبال ارائه عملکرد دولت باشد، بلکه می بایست در بحث شفافیت در قوانین و آیین نامه ها و دیگر مسائل نیز اطلاعات کافی را در اختیار مردم قرار دهد.

وی ادامه داد: ارائه گزارش شفاف به مردم، یکی از شاخص های دولت تدبیر و امید است و از اصلی ترین اصول حقوق شهروندی، دسترسی آزادانه مردم به اطلاعات است و دولت در صدد شفاف سازی اطلاعات در دستگاههای اجرایی است.

سلیمانی دشتکی رسالت شورای اطلاع ر سانی را علاوه بر انعکاس عملکرد دولت، ارائه قوانین و مقررات برای مردم دانست و تصریح کرد: شورای اطلاع رسانی دو جنبه دارد که یکی ارائه خدمات و فعالیت های دولت است اما روی دیگر آن حقی است که مردم بر گردن دولت دارند و ان ارائه قوانین و مقررات و شفاف سازی در خصوص اطلاعات داخلی دستگاه ها و وزارت خانه است که در این خصوص نیز باید با مردم تعامل داشت.

وی تصریح کرد:  ارائه قوانین و مقررات و شفاف سازی در خصوص اطلاعات داخلی دستگاه ها و وزارت خانه از حقوق مردم است است که در این خصوص نیز باید با مردم تعامل داشت.

در این جلسه محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی استاندار به عنوان رئیس شورای اطلاع ر سانی استانداری معرفی شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۶۰ درصد جامعه معلولان ایلام محدودیت حرکتی دارند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.