استاندار ایلام، جزئیات سفر رئیس جمهور به این استان را تشریح کرد و گفت: امروز مقدمات حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی در ایلام بررسی شد. " />

استاندار ایلام، جزئیات سفر رئیس جمهور به این استان را تشریح کرد و گفت: امروز مقدمات حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی در ایلام بررسی شد.

...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 12 ژوئن 2019  |  زمان: 20:00 ب.ظ  | شماره خبر: 31233   

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازاستانداری ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در حاشیه نشست کارگروه اشتغال و سرمایهگذاری به سفر رئیس جمهور به استان ایلام در آیندهنزدیک اشاره کرد و گفت: سفر رئیس جمهور به ایلام با توجه به شرایط منطقهای، ملی و بینالمللی حائز اهمیت است.

وی به حضور معاون هماهنگی امور استانهای دفتر ریاست جمهوری و مجموعه مدیران این نهاد به استان ایلام اشاره و اضافه کرد: در این دیدار مقدمات حضور رئیس جمهور در استان بررسی و مقرر شد بهزودی کارگروه چهارجانبهای در نهاد ریاست جمهوریبا حضور مسئولان نهاد، سازمان برنامه و بودجه، استانداری و وزارتخانههای مربوطبرگزار شود و بهصورت تخصصی خواستهها، مطالبات و نیازهای استان ایلام در حوزههای مرتبط مورد بحث و بررسی و کار کارشناسی قرار گیرد.

استاندار ایلام فرصت استثنایی برای ارائه طرحها و پروژههای مهم استان ایلام را یادآور شدو توضیح داد: در این سفر وزرای مربوطو گروههای سرمایهگذار قوی به همراه بنیادها، نهادها و مؤسسات قوی حضور دارند که این مهم فرصت بسیار مغتنم و مناسبی برای ارائه پروژههای مهم و جذب سرمایهگذاری در استان به وجود میآورد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: جزئیات سفر رئیس جمهور به استان ایلام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نیروی انسانی و دانشجویان بالاترین سرمایه کشور هستند
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.