یوسف شیخ الملوکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ادامه بارندگی های اخیر به صورت متناوب تا پایان اسفند، اظهار داشت: بارندگی های موثری را در سطح استان شاهد بودیم که می توان به بارندگی ها در سطح دشت های موسیان در دهلران اشاره کرد. وی افزود: میزان بارندگی ها در موسیان ۶۲ میلیمتر و ...
تاریخ مخابره: دوشنبه 26 فوریه 2018  |  زمان: 08:49 ق.ظ  | شماره خبر: 2004   

یوسف شیخ الملوکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ادامه بارندگی های اخیر به صورت متناوب تا پایان اسفند، اظهار داشت: بارندگی های موثری را در سطح استان شاهد بودیم که می توان به بارندگی ها در سطح دشت های موسیان در دهلران اشاره کرد.

وی افزود: میزان بارندگی ها در موسیان ۶۲ میلیمتر و در شهرستان ایلام ۵۷ میلیمتر بوده است، کمترین بارندگی از شهرستان مهران با ۸ میلیمتر و بیشترین میزان بارش از دشت عباس موسیان در شهرستان دهلران است.

شیخ الملوکی با اشاره به این که در روزهای آینده بارندگی های خوبی در سطح استان شاهد خواهیم بود، اضافه کر د: از فردا دوشنبه، اواسط روز سیستم ناپایداری وارد استان می شود که این سیستم ناپایدار تا ساعاتی از روز چهارشنبه در سطح استان فعال است.

بیشترین بارش در شهرستان ایوان

وی تصریح کرد: از ابتدای سال زراعی تاکنون میزان بارش ها در سطح استان بارش های مناسبی بوده و به طور میانگین نقطه ای ۲۷۸ میلیمتر بارندگی را در سطح استان داشتیم که نسبت به سال گذشته ۱۷ درصد افزایش نشان می دهد اما نسبت به بلند مدت همچنان ۱۴ درصد کاهش بارندگی را داریم.

وی عنوان کرد: در اول سال زراعی جاری ایوان با ۴۰۱ میلیمتر بارندگی رکوردار  بارش ها بوده و شهرستان مهران با ۱۰۳ میلیمتر کمترین بارندگی را داشته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  غلظت گرد و غبار در ایلام ۱۵ برابر حد مجاز است
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.