حیدر نعمتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۲۴۹ مورد از این تعداد طرح جدید بوده ۷۲ مورد طرح توسعه ای و ۱۰۳ مورد نیز سرمایه در گردش است. وی میزان تسهیلات افراد متقاضی را ۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: امیدواریم که این افراد بتوانند با جذب این اعتبار علاوه بر رونق ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه 14 فوریه 2018  |  زمان: 14:41 ب.ظ  | شماره خبر: 1360   

حیدر نعمتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۲۴۹ مورد از این تعداد طرح جدید بوده ۷۲ مورد طرح توسعه ای و ۱۰۳ مورد نیز سرمایه در گردش است.

وی میزان تسهیلات افراد متقاضی را ۲۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: امیدواریم که این افراد بتوانند با جذب این اعتبار علاوه بر رونق تولید و تثبیت اشتغال موجب فعال شدن بخش تولید و ایجاد اشتغال مولد جدید شوند.

وی اهم مسائل و مشکلات تسهیلات اشتغال فراگیر را شامل گران بودن نرخ تسهیلات (۱۶ درصد)، کم بودن میزان یارانه اختصاص یافته به طرح های جدید، پایین بودن سقف تسهیلات، عدم ابلاغ سهم در نظر گرفته شده برای استان از طریق بانکهای عامل برشمرد.

نعمتی، ملزم نمودن بانک ها توسط بانک های عامل به قید رعایت منابع و مصارف، لحاظ نشدن سهم برای بانک صنعت و معدن و عدم وحدت رویه در راستای پرداخت تسهیلات را از دیگر مسائل و مشکلات پیش روی این تسهیلات برشمرد.

وی ابراز امیدواری کرد که با انعکاس این مشکلات و پیگیری آنها از طریق استاندار محترم با مرکز بتوان راهی برای استفاده مناسب و دریافت سهم بیشتر از تسهیلات در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال مولد پیدا کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نشست ستاد مبارزه با جرائم خاص در ایلام
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.