امام جمعه دره شهر گفت: تهمتهای اخیر نسبت به نماینده ولی فقیعه در استان عقده گشایی شخصی و خلاف اخلاق اسلامی است. به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام “محمدجواد قنبر بیگی” امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حضور بی سابقه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امید دشمنان را ...
تاریخ مخابره: جمعه 2 مارس 2018  |  زمان: 18:39 ب.ظ  | شماره خبر: 2299   

امام جمعه دره شهر گفت: تهمتهای اخیر نسبت به نماینده ولی فقیعه در استان عقده گشایی شخصی و خلاف اخلاق اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام “محمدجواد قنبر بیگی” امام جمعه دره شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حضور بی سابقه ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امید دشمنان را به نا امیدی، خوابهای خوش آنها را به کابوس و دل همه آزادگان جهان را شاد کرد.

 

وی در ادامه اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار کرد: عده ای ازمنحرفین از قرآن و اهل بیت (ع) با سلاحهای گرم و سرد در محله ای از تهران دست به اغتشاش زدند.

 

قنبر بیگی افزود: نام شرکت، مارک و نو بودن و شباهت این سلاحها نشانگر ارتباط خارج از کشور با جریان اغتشاشات و وصل بودن این افراد شرور با سرویسهای جاسوسی است.

 

وی تصریح کرد: حمله های وحشاینه به نیروهای یک پاسگاه، تخریب اموال عمومی، عربده کشی و شهادت و زخمی کردن چندین نفر را بعنوان یک عمل ضد امنیتی محکوم می کنیم.

 

حجت الاسلام قنبر بیگی یادآورشد: نیروهای امنیتی، قضایی، دولتی  بدون کوچکترین مسامحه ای گردن این گردن کشان از هر گروه، حزب و فرقه را شکسته تا بار دیگر کسی جرات این کارها را پیدا نکند.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر در ادامه با اشاره به جوسازیهای عده ای در فضای مجازی بر علیه نماینده ولی فقیه در استان گفت: عده ای با  کج فهمی، کج سلیقگی و بیان مطالب خلاف واقع  حریم بزرگان و منصوب شدگان از جانب مقام معظم رهبری  را شکسته اند.

خبر جدید  رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 در استان ایلام برگزار می شود

 

وی افزود: انسان خیرخواه وآمر به معروف و ناهی از منکر باید به همان شخص تذکر دهد، نه اینکه در سخنرانیهای عمومی، فضای مجازی ، نامه پراکنی و نامه های سرگشاده مطرح کنند.

 

قنبر بیگی بیان داشت: این کارعلاوه براینکه نصحیت نبوده بلکه باعث تخریب،و عقده گشایی شخصی و خلاف اخلاق اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه نیازی به مشوش کردن ذهن مردم نیست، افزود: اقایان مدعی خیرخواهی ابتدا به دفتر نماینده ولی فقیه برای توضیح از اشکالات مراجع کرده تا قانع می شدند، یا اینکه از راه های قانونی به مسئولان زیرربط مراجعه و جواب سوالاتشان را می گرفتند.

 

امام جمعه دره شهر خطاب به این افراد که تهدید به پیگیری از طریق شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کرده اند، گفت: این حرف شما  بسیار شبیه به لسان تحکم، زورگویی و تهدید بوده و خیرخواهی نیست و مسئولان مربوطه به این ادعاهای واهی اعتنا نمیکنند.

 

وی اظهار داشت: می خواهند با این نوشته ها افکار عمومی را درگیر و شورا را تهدید کنند که این کاری کاملا غلط و اشتباه است.

 

 قنبربیگی اظهارداشت: انتظار داریم که قوه قضاییه و دادگاه ویژه روحانیون این افراد را خواسته و از آنها برای ادعای خود مدرک بخواهد.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر یادآورشد: مسلما این مطالب قابل اثبات نخواهند بودپس باید قاطعانه با این افراد برخورد کرد تا دیگر کسی براحتی هرچه که میخواهد چشمان را نبندد و دهان را باز کند و بگوید.

 

وی تصریح کرد: این حرفها افترا و تهمت است و گاهی مطالب بیان شده از نظر شرعی حد و تعزیر دارد

خبر جدید  تفکر بسیجی تقویت‌کننده مدل پیشرفت درون‌زاست

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود:تمام نامه هایی سرگشاده بعضی از این افراد با عباراتی چون جمعی از خانواده شهدا یا جمعی از طلاب یا جمعی از ولایت مداران و بدون رجوع به آدرس و اسم افراد نویسنده  کاملا از درجه اعتبار ساقط است.

 

وی با بیان اینکه اگر این افراد معتقد به کار خود هستند چرا خودشان را معرفی نمی کنند، خاطرنشان کرد: در مقابل سخنان این آقایان عده ای دیگر در دفاع از نماینده ولی فقیه مبادرت به دفاع میکنند.این گروه هم با عناوین خانواده شهدا، طلاب و مردم ولایتی مبادرت به دفاع میکنند که این باعث دوقطبی و متشنج شدن جامعه میشود که خلاف نظر مقام معظم رهبری است.

 

خطیب نماز جمعه دره شهر افزود: : این آقایان بدانند استفاده از عناوین شهداء؛ طلاب و ولایتمداران مسولیت شما را دوچندان میکند نه اینکه شما از این عناوین مقدس سوء استفاده کنید.

وی با اشاره به بحث کاخ نشینی و اشرافیگری ائمه جمعه گفت: حتی مکان زندگی ائمه جمعه وقف شده و مربوط به بیت المال است.

 

قنبر بیگی تصریح کرد: اینکه یک بازیگر مرد در کنار یک روحانی عکس بگیرد چه اشکال شرعی و عرفی دارد که عده ای این عمل را مخالف منش طلبگی دانسته اند؟؟

 

وی اظهار داشت: یکی از بازیگران  در بیمارستان بستری بوده می گویید در تعجب هستم که چگونه مقام معظم رهبری با این همه مشغله کاری دوبار جویای احوال او شده و پیغام داده که درصورت داشتن مشکل مالی حتما به آنها اطلاع بدهم. نامه نگاران سیره رهبر انقلاب را در برخورد با هنرمندان ببینند.

خبر جدید  احداث 39واحدهای مسکونی برای نیازمندان در 10 شهرستان مختلف استان

 

حجت الاسلام قنبر بیگی افزود: این آقایان فقط گمان می کنند خودشان همه چیز را می دانند معاونت بازرسی اگر منتقدین قدری قدرت تحلیل خود را بالا ببرند و قدری دید خود را وسیع کنند و قدری زمان شناس شوند خواهند دانست که اشکالات مطرح شده در واقع و نفس الامر اشکال بحساب نمی آید از همه جا بی خبر است که البته گمان باطلی است.

 

وی گفت:احتمالا عده ای اشکال کنند مطالب مطرح شده توسط شما برای حفظ جایگاه خودتان است .جواب حقیر این است که جایگاه امامت جمعه منفعت مادی قابل اعتنایی ندارد که انسان بخواهد بخاطر آن حرف حق را ناحق و ناحق را حق جلوه دهد

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.