به گزارش خبرنگار مهر، ضیاء رضایی امروز در دیدار با شهردار ایلام بیان کرد: به‌زودی تفاهم‌نامه‌ای بین کمیته امداد و شهرداری ایلام درزمینهٔ ترویج هرچه بیشتر فرهنگ انفاق و نیکوکار در ایلام به امضاء می‌رسد. وی به همکاری کمیته امداد و شهرداری ایلام درزمینهٔ احسان و نیکوکاری اشاره کرد و گفت: شهرداری ایلام هرساله در هفته احسان ...
تاریخ مخابره: سه‌شنبه 27 فوریه 2018  |  زمان: 09:28 ق.ظ  | شماره خبر: 2151   

به گزارش خبرنگار مهر، ضیاء رضایی امروز در دیدار با شهردار ایلام بیان کرد: به‌زودی تفاهم‌نامه‌ای بین کمیته امداد و شهرداری ایلام درزمینهٔ ترویج هرچه بیشتر فرهنگ انفاق و نیکوکار در ایلام به امضاء می‌رسد.

وی به همکاری کمیته امداد و شهرداری ایلام درزمینهٔ احسان و نیکوکاری اشاره کرد و گفت: شهرداری ایلام هرساله در هفته احسان و نیکوکاری و تبلیغات محیطی و فضاسازی همکاری خوبی با این نهاد دارد و تقاضامندیم این همکاری‌ها ادامه داشته باشد.

 مدیرکل کمیته امداد استان ایلام افزود: کمک‌های جشن نیکوکاری هرساله در حال افزایش بوده و این نشان از احساس مسئولیت مردم درزمینهٔ کمک به نوعان و ترویج فرهنگ نیکوکاری در این استان است.

رضایی با بیان اینکه جشن نیکوکاری در روزهای ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود افزود: تمهیدات لازم برای برگزاری هفته احسان و نیکوکاری در نظر گرفته‌شده و در نظر داریم در این زمینه از ظرفیت خوب شهرداری ایلام خصوصاً ظرفیت‌های تبلیغی آن برای برگزاری این جشن استفاده کنیم.

وی گفت: سال گذشته مردم نیکوکار استان ایلام در هفته احسان و نیکوکاری یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند و امسال پیش‌بینی می‌شود این کمک‌ها به بیش از دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برسد.

شهرداری توجه ویژه‌ای به قشر آسیب‌پذیر و نیازمند ایلام دارد

شهردار ایلام نیز در این نشست گفت: کارکنان شهرداری ایلام همواره درزمینهٔ کمک به هم نوعان و نیازمندان در این شهر پیشگام بوده و خود را جزئی از بدنه امدادگران می‌دانند.

طالب صادقیان با بیان اینکه شهرداری توجه ویژه‌ای به قشر آسیب‌پذیر و نیازمند ایلام دارد، افزود: بازدید و سرکشی از خانواده‌های نیازمند جزئی از فعالیت‌های مستمر شهرداری ایلام است.

خبر جدید  توسعه تاکستان های استان و لزوم ایجاد صنایع تبدیلی

وی افزود: درزمینهٔ خدمات شهری نیز نیازمندان این شهر موردتوجه بوده و شهرداری درزمینهٔ تخفیف خدمات شهری به مددجویان و بررسی درخواست‌ها در این زمینه اهتمام جدی دارد.

شهردار ایلام افزود: باافتخار سعی می‌کنیم با تمام توان از طریق همکاری با کمیته امداد در خدمت نیازمندان باشیم و این مهم در دستور کار شهرداری ایلام قرار دارد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.