سرپرست امور بانوان استانداری ایلام گفت: باید نگاه و تلقی جامعه نسبت به توانمندی زنان تغییر کند و فارغ از جنسیت بر اساس توان و تخصص آنان از این نیروی کار ارزشمند استفاده شود. به گزارش ایلنا، مریم شادی‌وند سرپرست امور بانوان استانداری ایلام در نشست با بانوان ستادی استانداری اظهار کرد: زنان به عنوان نیمی ...
تاریخ مخابره: یکشنبه 10 دسامبر 2017  |  زمان: 11:22 ق.ظ  | شماره خبر: 714   

سرپرست امور بانوان استانداری ایلام گفت: باید نگاه و تلقی جامعه نسبت به توانمندی زنان تغییر کند و فارغ از جنسیت بر اساس توان و تخصص آنان از این نیروی کار ارزشمند استفاده شود.

به گزارش ایلنا، مریم شادی‌وند سرپرست امور بانوان استانداری ایلام در نشست با بانوان ستادی استانداری اظهار کرد: زنان به عنوان نیمی از جامعه در شرایط کنونی در بخش های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی ، اقتصادی، هنری و ورزشی حضور فعال و چشمگیر دارند.
وی ادامه داد: زنان شاغل بهترین ساعات زندگی خود را در اداره و شرکت‌ها  در حال کار هستند و باید برای زندگی شخصی و تربیت فرزندان نیز وقت بگذارند.
وی افزود: مدیریت کردن چالش‌های زندگی یکی از ظرافت‌های خاص زنان است که می‌توانند با توجه به مسایل مختلف و استفاده از توانشان آن را  عملی کنند.
شادی وند گفت: زنان جامعه اکنون به سطح خوبی از آگاهی در بخش های مختلف رسیده اند و همین آگاهی آنان را کمک می کند تا بتوانند جایگاه خود را در جامعه ارتقا دهند.
وی اظهار کرد: امور بانوان استانداری به عنوان یکی از وظایف خود پیگیر مسایل و مشکلات بانوان استان در بخش های مختلف است و از همه افرادی که دارای ایده و طرح مناسبی برای ارتقای بانوان و بهبود وضعیت آنان هستند، استقبال می‌کند.

وی از تشکیل بانک اطلاعاتی زنان استان خبر داد و گفت: امیدواریم  زنان توانمند و فرهیخته با ثبت اطلاعات خود در این بانک بیشتر توانمندی خود را معرفی کنند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  المان‌های ماه مبارک رمضان در میادین ایلام نصب شد
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.