به گزارش خبرگزاری موج، اظهار داشت: امروز خیل عظیمی از زائران از عتبات عالیات به سمت مقصد در حال حرکت بودند، در حال حاضر وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان ایلام پرحجم و روان است و انتظار می رود طی ۲۴ ساعت آینده به همین صورت باشد.  وی گفت: در بحث یک طرفه کردن محور مواصلاتی مهران ...
تاریخ مخابره: جمعه 10 نوامبر 2017  |  زمان: 19:18 ب.ظ  | شماره خبر: 617   

به گزارش خبرگزاری موج، اظهار داشت: امروز خیل عظیمی از زائران از عتبات عالیات به سمت مقصد در حال حرکت بودند، در حال حاضر وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان ایلام پرحجم و روان است و انتظار می رود طی ۲۴ ساعت آینده به همین صورت باشد. 

وی گفت: در بحث یک طرفه کردن محور مواصلاتی مهران به ایلام، اگر به همین صورت  ادامه پیدا کند ما  می توانیم فردا این محور را به وضعیت عادی برگردانیم که مردم بتوانند از این مسیر استفاده کنند.

وی تصریح کرد: لذا تا زمانی که به آنها اعلام نکردند افرادی که در روستاهای مهدی آباد، چم آب، بخش صالح آباد روستای گلان و سایر کسانی که در محورهای مواصلاتی اختلالی در جهت تردد داشتند ضمن پوزش از آنها امید است در این راستا تحمل داشته باشند که ما بتوانیم خدمات خوبی را به زائرین اربعین حسینی داشته باشیم. 

وی تصریح کرد: در خصوص تردد و رضایت زائرین در محورهای مواصلاتی، همه زائران آن طور که می بینیم  رضایت کامل دارند.

همتی زاده عنوان کرد: در بحث تصادفات در مقایسه به سال گذشته کاهش ۵۹ درصدی را شاهد هستیم که این نشان می دهد که زائران مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کردند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  همایش وحدت اقوام و عشایر استان
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

برچسب ها :


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.